Fahriye Evcen Suskunluğunu Bozdu!

Doğumla birlikte aldığı kilolardan dolayı sosyal medyada bir hayli fazla konuşulan Fahriye Evcen, kişisel sosyal medya hesabından kısa bir açıklama yaptı.

Fahriye Evcen, doğumla birlikte aldığı kilolardan dolayı eleştirilmiş, ardından da ünlü isimlerden destek mesajları yağmıştı. Nisan ayında oğulları Karan’ı kucaklarına alan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, Bodrum’da yaptıkları kısa tatili tamamladı. İstanbul’a dönüş yapan Özçivit ailesi, İstanbul Havalimanı’nda görüntülenmişti.

“HER ANNE, HER KADIN ÇOK GÜZELDİR!”

Evcen kilolarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Pek çok kullanıcı Evcen’in kilolarını eleştiren alaycı ifadeler kullandı. Çok sayıda ünlü isim de Evcen için destek mesajları yayınladı. Hakarete varan yorumlar hakkında ilk kez konuşan Evcen, “Her anne, her kadın çok güzeldir!” ifadelerini kullandı. Kendisine destek veren 2. Sayfa programı sunucuları Müge ve Gülşen’i de etiketleyerek teşekkürlerini sundu.
Fahriye Evcen Suskunluğunu Bozdu!

SOSYAL MEDYADAN DA DESTEK GELDİ

Öte yandan Fahriye Evcen için sosyal medyada #fahriyeçokgüzelsin hashtagiyle destek kampanyası başlatıldı. Yeni doğum yapan ve halen süt veren Evcen için, “Çocuğunun sağlığını her şeyden önde tutuyor. Helal olsun” gibi yorumları yapıldı.

Fahriye Evcen Suskunluğunu Bozdu!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı