adplus-dvertising

Fahrettin Koca, Gökhan Özoğuz’un eleştirisine cevap verdi!

Fahrettin Koca'nın artan vaka sayıları karşısında “Sorumlu 84 milyon Türkiye vatandaşıdır” demesine kızan Gökhan Özoğuz tepkisini sosyal medyadan eleştiri yaparak göstermişti. Fahrettin Koca, Oğuz'un eleştirilerine "suçumuz yok, sorumluluğumuz var" diyerek cevap verdi.
Takip et
Fahrettin Koca, Gökhan Özoğuz’un eleştirisine cevap verdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Twitter hesabını aktif kullanan sanatçıların başında geliyor. Sanatçı geçtiğimiz günlerde pandemi yönetimine ilişkin eleştirilerini dile getiren bir tweet paylaşmıştı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Gökhan Özoğuz’un eleştirisine cevap verdi.

“SORUMLU HEPİMİZİZ, 84 MİLYON”

Geçtiğimiz günlerde Bilim Kurulu toplantısı ardından basına açıklama yapan Sağlık Bakanı Koca, bir basın mensubunun “Artan vaka sayılarının sorumlusu gerçekten önlem almayan vatandaş mı?” sorusuna, “Sorumlu hepimiziz, 84 milyon. Bilim Kurulu başından beri bu salgının, bulaşın nasıl olduğunu hep anlatageldi” diyerek cevap vermişti.

GÖKHAN ÖZOĞUZ’DAN ELEŞTİRİ GELMİŞTİ

Bunun üstüne Gökhan Özoğuz, sosyal medyadan Bakan Koca’ya, “Tavan yapan vakalardan ben neden sorumluyum ya? Bir yıldır kendimle konuşmaktan şizofren oldum, kongre falan da yok. Sayın Fahrettin Koca aşıları etrafa saçmadan bir de bizi mi aşılasanız acaba? Belki biter virüs. Boş boş kapanacağımıza onu mu denesek?” eleştirisini yöneltmişti.

BAKAN KOCA ELEŞTİRİYE CEVAP VERDİ

Bakan Koca, Özoğuz’un bu tweetini alıntılayarak eleştiriye cevap verdi. Koca, “Gökhan Bey kardeşim, sorumluluk suçlamak anlamına gelmez. Artan vaka sayısında suçumuz yok sorumluluğumuz var. 84 milyon birlikte artırmadık vaka sayılarını ama beraber mücadele etme sorumluluğumuz var. Destek olacağınızdan şüphem yok” ifadelerini kullandı.

Fahrettin Koca, Gökhan Özoğuz’un eleştirisine cevap verdi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.