adplus-dvertising

Fahrettin Koca: Düzce, Erzincan ve Çankırı düşük riskli iller arasına girdi!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Düzce, Erzincan ve Çankırı’nın Kovid-19 risk haritasında düşük riskli iller arasına girdiğini bildirdi.
Takip et
Fahrettin Koca: Düzce, Erzincan ve Çankırı düşük riskli iller arasına girdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı ilk doz aşı olan nüfusu yüzde 75’i geçen Düzce, Erzincan ve Çankırı’nın “mavi” kategorideki iller arasında yerlerini aldığını bildirdi.

Bakan Koca, Twitter’dan yaptığı paylaşımlarda şunları kaydetti:

“Düzce, ilk doz aşı oranında beklenen haberi verdi. Karadeniz sahilinde artık bütün illerimiz mavi. Şelaleler kentinden yeni beklentilerimiz var. Okullar 6 Eylül’de açılıyor. Şuanda ikinci, üçüncü doz aşı oranlarını da aynı biçimde yükseltme zamanı. Bugünden tebrikler.

Erzincan, yüzde 75’in üstüne çıkan ilk doz aşı oranıyla beklenen haberi verdi. Risk haritasında rengi mavi. Başarılarıyla tarih kuran bu kentten yeni beklentilerimiz var.”

Çankırı, %75’in üstüne çıkan ilk doz aşı oranıyla beklenen haberi verdi. Risk Haritasında rengi MAVİ! Her mücadelesinden galip çıkan bu tarihi kentten yeni beklentilerimiz var. Okullar 6 Eylül’de açılıyor. Şuanda devam doz oranlarını da yükseltme zamanı. Bugünden tebrikler!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.