Facebook karıştı! Facebook çalışanları ofislerine giremiyor

New York Times muhabiri Frenkel, Facebook çalışanlarının kesintinin boyutunu değerlendirmek üzere ofislerine de giremediğini duyurdu.
Takip et
Facebook karıştı! Facebook çalışanları ofislerine giremiyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Facebook, WhatsApp ve Instagram’a dünya genelinde erişim sorunu yaşanırken, Facebook çalışanlarının giriş kartlarındaki arıza yüzünden ofislerine de giremedikleri ortaya çıktı.

New York Times gazetesinin teknoloji muhabiri Sheera Frenkel, Twitter’dan yaptığı paylaşımda telefonda görüştüğü bazı Facebook çalışanlarının uygulamadaki kesintinin boyutlarını değerlendirmek üzere ofislerine giremediklerini çünkü giriş kartlarının çalışmadığını söylediklerini aktardı.

Sosyal medya devi Facebook ve Instagram ile mesajlaşma uygulaması Whatsapp’a erişim hâlâ sağlanamazken, New York Times’ın teknoloji muhabiri Sheera Frenkel, Twitter’da ses getiren bir haber paylaştı.

ABD’nin saygın gazetelerinden New York Times’ın teknoloji muhabiri Sheera Frenkel, küresel ölçekteki kesintinin boyutlarını değerlendirmek üzere bu sabah Facebook’un binalarına girmek isteyen çalışanların kapıdan içeriye giremediklerini yazdı.

Bilgiyi Facebook’ta çalışan bir arkadaşıyla yaptığı telefon görüşmesine dayandıran Frenkel, çalışanların kartlarının kapıları açmadığını aktardı.

Facebook karıştı! Facebook çalışanları ofislerine giremiyor

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.