Ezhel, Norm Ender için “bize söverek para kazandı” dedi!

Ünlü rapçi Ezhel, Mekanın Sahibi şarkısı ile kendisine ve birçok rapçiye yüklenen Norm Ender'e ilk kez cevap verdi. Çarpıcı açıklamalarda bulunan Ezhel, ''Adam bize söverek para kazandı'' dedi.

Bavul Dergi’den Burak Abatay’a bir röportaj veren Ezhel, geçtiğimiz sene Mekanın Sahibi şarkısı ile münakaşaların fitilini ateşleyen Norm Nadir ile ilgili olay açıklamalar yaptı.


Ezhel, Norm Ender’in şarkısında kendilerini popüler kültüre köle olmakla suçladığını fakat söylediği ne varsa kendisinin yaptığını dile getirirken, “Biz bir şey yapmadık. Herhalde bize gıcık oldu” şeklinde konuştu.

Ezhel, Norm Ender’in Mekanın Sahibi şarkısına ilişkin şu şekilde konuştu:

“Şarkıda dediklerinin daha arkasında dursun isterdim. Anlamadım arkadaşı. Değişik bir şey oldu. Adam bize söverek para kazandı valla mükemmel bir sistem. İnsanlar sonra bizden tiksindiler nefret ettiler anlamadım ne yaptık nasıl oldu. Bizi sevmeyen insanları bir odak noktasına topladı ve hıncını aldı. İnsanlar sevindiler kavgayı da sevdikleri için. Ondan sonra programlara talk şovlara çıktı. Orada da bize sövdü, saydı, hakaret etti. Bizim kültürde var işte. Aynı şeyleri ben yazsam, kafiyesiz rap falan, mesela yapamazdım. Ya da ben öyle yazsam benim fanlarım beni yok ederdi o yüzden de üzülüyorum.

Diss evet belli bir şeye göre kazanılır ama çok vasat bu. Daha güzel bir şey olsun isterdim. İnsanların dönüp bize söylediği şeyler çok komik oldu sonra. Bize laf sokuyorlar ama komik şeyler söylüyorlar insanın gülesi geliyor. Daha sağlam daha akılcı şeyler beklerdim.”


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı