Ezel Disizi ve İsmail Filiz Geri mi Dönüyor?

Son günlerde Twitter’da özellikle Ezel dizisi hayranları, dizinin tekrar başlaması için büyük bir kampanya başlatmış durumda. Dizinin baş rolü olan Ömer karakterini canlandıran İsmail Filiz, bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Oyuncu yeni tarzıyla beğeni toplarken, diziyle ilgili sorulan sorulara cevap vermedi.

Televizyonlarda izlenme rekoru kıran Ezel dizisinin yıllar sonra tekrardan çekilmesi için kampanya başlatan Ezel hayranları, birçok konu hakkında merak içinde bekliyor. Dizinin baş rolü olan Ömer karakterini canlandıran İsmail Filiz, yeni tarzıyla büyük beğeni topladı. Dizinin ilk bölümlerinde ve geri dönüşlerinde rol alan Filiz’e, dizin tekrar çekilip çekilmeyeceği konusunda sorular soruldu.

İSMAİL FİLİZ, ÖMER’İ TEKRAR OYNAYACAK MI?

Dizinin baş rolü Ömer karakterinin, bilinmeyen tarafını merak eden ve dizinin sonunda Ezel’in yaşayıp yaşamadığını öğrenmek isteyen hayranları, adeta Twitter’da kampanya başlatmış durumda. Basın mensuplarının sorduğu dizi sorularına cevap vermeyen Filiz, net bir şey söylemedi.

Babası eski bir milletvekili olan İsmail Filiz, aileden varlıklı bir isim. Filiz’in oyunculuk kariyerine devam edip etmeyeceği de henüz bilinmiyor. Ezel’le alakalı ise henüz filmin eski yapımcısından ve oyuncularından bir açıklama gelmedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı