Exxen İşte Bu Benim Masalım 8.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Genç pop yıldızı Aleyna Tilki‘nin başrolde yer aldığı yapımda Survivor 2020’de yarışan ve şampiyon olan Cemal Can Canseven eşlik ediyor. Ocak 2021‘de Türkiye’nin yeni dijital platformu Exxen tarafından yayınlanan gençlik ve müzikal dizisi beklediği başarıyı yakalamasa da genç izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki İşte Bu Benim Masalım 8.bölüm ne zaman yayınlanacak?
Takip et
Exxen İşte Bu Benim Masalım 8.bölüm ne zaman yayınlanacak?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dizinin oyuncu kadrosunda, Aleyna Tilki, Cemal Can Canseven, Hasan Denizyaran, Merve Sevin, Göksun Büyükkahraman, Ayça Tilki, Zeynep Kankonde, Kamil Güler, Nevra Serezli, Yusuf Ege Gönülal gibi isimler yer alıyor.

Aleyna Tilki – Aleyna
Cemal Can Canseven – Cemal Can
Merve Sevin – Elit
Hasan Denizyaran – Pamir
Göksun Büyükkahraman – Ömür
Sude Odunzu – Nazlı
Bengü Gürses – Gaye
Gülce Cantürk – Sare
Ayça Tilki – Ayça
Kaan Beyaz – Cabbar
Faruk Aran – Kalender
Zeynep Kankonde – Asuman
Kamil Güler – Ünsal
Nevra Serezli – Aleyna’nın Anneannesi
Azra Aksu – Aleyna’nın Çocukluğu
Eren Emirgül – Berk
Emre Hüner – Hakan Ege
Ege Gönülal – Ege
Merve Kuzeyli – Beden Eğitimi Öğretmeni

Exxen İşte Bu Benim Masalım 8.bölüm ne zaman yayınlanacak?

İşte Bu Benim Masalım konusu

Dizinin konusu, Güçlü duyguları var, hayalperest ve herkesten farklı. En büyük yeteneği sesi ama sahnelerden korkuyor. 17 yaşındaki bir yıldızın yükseliş hikayesi. Aleyna ve Cemal Can önlerine çıkan engelleri bir bir aşmayı nasıl başaracak?

1.Bölüm konusu

Yeni bir okula gelen Cemal Can, eski arkadaşlarından intikam almak için bir müzik grubu kurmayı kafasına koyar. Bu plan, Aleyna’nın hayatını etkilemeye başlamak üzeredir.

2.Bölüm konusu

Cemal Can’ın halası, Aleyna’ya sahne korkusunu yenmesi için bir çözüm sunar. Böylece Aleyna ve Cemal Can’ın zamanla yarışı başlar.

3.Bölüm konusu

Beklenen grup sonunda kurulur fakat aralarında bir uyum sorunu vardır. Bu da yetmezmiş gibi okul müdürü Asuman, işleri iyice zorlaştırır.

4.Bölüm konusu

Aleyna ve ekibi grup olarak ceza alırlar. Bu da yetmezmiş gibi, Elit’in grubu dağıtmak için sinsi planları vardır. Pamir, bir türlü Aleyna’dan uzak kalamaz.

5.Bölüm konusu

Aleyna ve Pamir aşka yelken açarlar ama Pamir’in Aleyna’dan gizlediklerinin ortaya çıkması an meselesidir. Cemal Can ise kendi intikam macerasında yepyeni bir yol izlemeye karar verir.

6.Bölüm konusu

Grup dağılır ve herkes birbirinden nefret etme noktasına gelir. Aleyna’nın cingözlüğü sayesinde aradaki buzlar erir. Bu arada Pamir’in sırrını ilk keşfeden kişi, Cemal Can olur.

7.Bölüm konusu

Aleyna’nın Pamir sonrası depresyonunu atlatması için başta Cemal Can olmak üzere herkes seferber olur. Bu arada Elit, Aleyna’dan intikam almak için kendisine yeni hedef olarak Cemal Can’ı seçer.

İşte Bu Benim Masalım 8.bölüm ne zaman çıkacak?

Dizi şu ana kadar 2 haftada bir olarak Exxen’de yer aldı. Dizinin 8.bölümü net olmamakla birlikte 9 Nisan 2021‘de Exxen’de yayında olması bekleniyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.