Evsiz Adam, Üzerinde Yattığı Halıda Can Verdi

Türkiye'nin turizm cenneti Antalya'da boş araziye serdiği eski halının üzerinde yaşayan vatandaşın cansız bedeni bulundu.
Evsiz Adam, Üzerinde Yattığı Halıda Can Verdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yaz aylarında en fazla turist çeken kentlerimizden biri olan Antalya’da yürekleri sızlatan bir olay yaşandı. Bir süredir boş arazide yere serdiği halının üzerinde yaşayan evsiz vatandaşın bu sabah cansız bedeni bulundu. Görenlerin yüreğini sızlatan olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Akşam saatlerinde eğlencenin tavan yaptığı kentlerimizin başında gelen Antalya’da insanlık trajedisi yaşandı. İsmi henüz öğrenilemeyen bir kişi, çevredeki esnafın da yardımlarıyla boş araziye serdiği halı üzerinde yaşıyordu. Bu sabah çevredeki insanlar, halının üzerinde yaşayan talihsiz vatandaşın uyanmadığını görünce yanına gitti. Bir süre uyandırmaya çalıştıkları vatandaşın öldüğünü anlayan çevre sakinleri, ekipleri aramayarak durumu bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, yaptıkları incelemede evsiz kişinin öldüğünü tespit etti.

ÜZERİNDEN 3 LİRA BOZUK PARA ÇIKTI

Olay yerinde inceleme yapan ekipler, hayatını kaybeden kişinin üzerinde 3 lira bozuk para buldu. Kesin ölüm nedeni yapılacak otopsi ile kesinlik kazanacak evsiz vatandaşın halı üzerindeki cansız bedenini gören tatilciler, büyük şaşkınlık yaşadı. Bölgede son yıllarda hayat şartlarının zorlaşması evsiz vatandaşların sayısındaki artışı da beraberinde getirdi. Bölgede oturan çevre sakinleri, yetkililerin duruma el atmasını bekliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.