adplus-dvertising

Evlilik Hakkında Her Şey, The Split uyarlaması mı?

FOX TV ekranlarında yeni sezonunda yayınlanacak olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin konusu araştırılıyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde evliliklere ve kadın erkek ilişkilerine yer verilecek. Peki ama Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin konusu ne, uyarlama mı, gerçek hayat hikayesi mi?
Takip et
Evlilik Hakkında Her Şey, The Split uyarlaması mı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin İstanbul’da geçeceği biliniyor. Kadın erkek ilişkileri, aldatma, ve evlilik hikayelerinin işleneceği dizinin konusu merak ediliyor. İşte Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin konusu.

Evlilik Hakkında Her Şey konusu nedir?

Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıklarının işleneceği ve bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden göreceğimiz dizide; Çolpan (Sumru Yavrucuk) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır evli, Güneş (Tülin Ece) evlilik arifesinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir. Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla “Evlilik Hakkında Her Şey”; aile, aşk ve sadakat kavramlarını ön plana çıkarırken boşanmanın kirli düzenini gözler önüne sermekten çekinmeyen hikayeleriyle 21 Eylül’de ekrana gelecek.

Evlilik Hakkında Her Şey uyarlama mı?

Yeni dizi Evlilik Hakkında Her Şey, BBC yapımı “The Split” dizisinden uyarlanıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.