Evlilik Hakkında Her Şey bu akşam yok mu final mi yaptı, yeni bölüm ne zaman?

FOX TV' de her salı sevenleriyle buluşan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 4 Ocak 2022 Salı günü yayın akışında yer almadı. Peki Evlilik Hakkında Her Şey bu akşam yok mu, neden yok? İşte yeni bölüm tarihi...
Takip et
Evlilik Hakkında Her Şey bu akşam yok mu final mi yaptı, yeni bölüm ne zaman?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ’un kaleme aldığı FOX TV’nin sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey, sezonun en sevilen yapımları arasında yer alıyor.

Bir evliliğin tüm aşamalarını dört kadın kahramanın üzerinden ekranlara taşıyan MF Yapım imzalı dizi, 4 Ocak Salı FOX TV yayın akışında yer almadı.

Peki Evlilik Hakkında Her Şey bu akşam yok mu, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölüm tarihi…

Evlilik Hakkında Her Şey bu akşam yok mu final mi yaptı, yeni bölüm ne zaman?

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY BU AKŞAM NEDEN YOK?

Son olarak 14. bölümü ile izleyici karşısına çıkan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin bu akşam 15. bölümü ile ekranlara gelmesi bekleniyordu.

Ancak FOX TV yayın akışında Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 15. bölümü yerine Eski Köye Yeni Adet filmi yer aldı.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi, yılbaşı nedeniyle ve daha önce de sette koronavirüse rastlanması sebebiyle ekranlara 3 hafta ara verdi.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yılbaşı tatiline giren birçok dizi yayın hayatına kısa süreli bir ara verdi.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY YENİ BÖLÜM NE ZAMAN

Başrollerinde Sumru Yavrucuk, Gökçe Bahadır, Tülin Ece, Gökçe Eyüboğlu, Sarp Akkaya ve Yiğit Kirazcı’nın yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yeni bölümü 11 Ocak Salı günü saat 20.00′ de FOX TV ekranlarında olacak.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sergen sahte hastalığını kullanarak Azra’yla aralarındaki buzların erimesini sağlamak için adımlarını çok dikkatli atmak zorundadır. Herkesi kandırmayı başarsa da günün sonunda gerçeği bilen bir kişi vardır.

Kızının velayetini almaya kararlı olan Defne, Hızır’a karşı yeni planlar yapmaya başlar. Ural, Alina’yı kaybetme korkusunu bir türlü içinden atamaz. Sanem davayı kazanacakları konusunda onu ikna etmeye çalışır.

Yalın bir yandan Zafer ve Nursen’i ayrılık kararından vazgeçirmeye çalışmakta, diğer yandan da düğün öncesi talihsizlikler yaşayan Güneş’i rahatlatmaya çalışmaktadır.

Nihayet düğün günü gelip çatar. Çolpan Nazan’ın düğüne gelmesini istemese de kızlarının kardeşleriyle tanışmalarına engel olmamak için buna razı olur. Bu durum Faruk’un üzerindeki baskıyı artırır. Düğünde sadece Güneş’in değil, bütün Cevher kadınlarının hayatında dönüm noktası yaratacak olaylar yaşanacaktır…

4 OCAK FOX TV YAYIN AKIŞI

08.00 İSMAİL KÜÇÜKKAYA İLE ÇALAR SAAT
10.45 EKONOMİ ARASI
11.00 ÇAĞLA İLE YENİ BİR GÜN
13.00 EN HAMARAT BENİM
16.45 FULYA İLE UMUDUN OLSUN
19.00 SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER
20.00 ESKİ KÖYE YENİ ADET
22.30 MASKE KİMSİN SEN?
00.30 MAHKUM

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.