adplus-dvertising

Evlilik Hakkında Her Şey 33. bölüm full izle- Evlilik Hakkında Her Şey final tek parça

Evlilik Hakkında Her Şey 31 Mayıs Salı akşamı 33. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Evlilik Hakkında Her Şey 33. bölümde Erman’ın oğlu olmadığını öğrenen Bora’nın tüm dünyası başına yıkılır. Evlilik Hakkında Her Şey kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm full izle, Evlilik Hakkında Her Şey Youtube haberimizde.
Takip et
Evlilik Hakkında Her Şey 33. bölüm full izle- Evlilik Hakkında Her Şey final tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Evlilik Hakkında Her Şey 33. bölümü FOX TV’de yayınlandı. Evlilik Hakkında Her Şey 33. bölümde Tüm zorlukları geride bıraktığını düşünen Cevher kadınlarını düğün alışverişi için gittikleri gelinlikçide büyük bir sürpriz beklemektedir.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY 33. BÖLÜM ÖZETİ

Nihayet normal bir gün geçirmeyi ümit ederlerken rehin alınırlar ve kendilerini karışık bir davanın içinde bulurlar. Bu olayla birlikte Azra ve Efe ilişkilerini yeniden tanımlarken, Çolpan kaderini değiştirmek zorunda kalacağı bir yol ayrımına gelir. Bora, anne olmanın heyecanı içindeki Sanem’e küçük ama çok kıymetli bir hediye verir. Yalın ve Güneş, Çolpan’a evden taşınacaklarını söylemenin gerilimini yaşarken, Çolpan herkesi derinden etkileyecek son hamlesini yapar. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY FİNAL FULL İZLE

31 Mayıs Salı akşamı yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey 33. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Evlilik Hakkında Her Şey yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

Evlilik Hakkında Her Şey 33. bölüm full izle- Evlilik Hakkında Her Şey final tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.