adplus-dvertising

Evlilik Hakkında Her Şey 29. bölüm full izle- Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm tek parça

Evlilik Hakkında Her Şey 26 Nisan Salı akşamı 29. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Evlilik Hakkında Her Şey 29. bölümde Efe kızının ölümünden sorumlu olan Aziz’le yüzleşir. Evlilik Hakkında Her Şey kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm full izle, Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölüm izle Youtube haberimizde.
Takip et
Evlilik Hakkında Her Şey 29. bölüm full izle- Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Evlilik Hakkında Her Şey 29. bölümü FOX TV’de yayınlandı. Evlilik Hakkında Her Şey 29. bölümde Erman ve Çolpan’ın birlikteliklerini duyurmak için tertip ettikleri yemeğe Sanem, yine, damgasını vurur.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY 29. BÖLÜM ÖZETİ

Çolpan, evlilik cüzdanına bakmak üzereyken, Sanem bunu engellemek için sarsıcı bir çıkış yaparak duruma müdahele eder. Sanem’in yaptığı şey, Çolpan’ın evliliklerini öğrenmesini engellemiştir ancak Bora’yı ve ilişkilerini büyük bir çıkmaza sokar. Sanem durumu düzeltebilmek için Azra’dan yardım ister. Fakat bu sefer fazla ileri giden Sanem’in bu durumu düzeltmesi hiç de kolay olmayacaktır. Eskimiş bağnaz törelerin kurbanı olan Gülistan, çok sevdiği oğlunu kaybetmemek için Çolpan’ın yardımını ister.

Çolpan zor durumdaki Gülistan’a yardım etmeyi kabul eder. Fakat Gülistan hakkında öğreneceği gerçekler, davayı iyice karmaşık bir hale getirecektir. Efe, Azra ile arasındaki yakınlığı bir sonraki adıma taşımayı ümit ederken, Azra’nın sadece arkadaş olduklarını iddia etmesi ikili arasındaki gerilimi arttırır. Efe Azra’nın hislerinin arkadaşlığın ötesinde olduğunu fark etmesini sağlamak için bir plan yapar. Tekin, Erman’dan usulünce Çolpan’ı kendisinden istemesini ister ve biraz zorlansa da Erman ve Çolpan’ı ikna etmeyi başarır. Fakat bu isteme töreni elbette olaysız geçmeyecek, Cevher ve Arsen ailelerinin şanına yakışır bir sansasyonla son bulacaktır.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY 29. BÖLÜM FULL İZLE

26 Nisan Salı akşamı yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey 29. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Evlilik Hakkında Her Şey yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

Evlilik Hakkında Her Şey 29. bölüm full izle- Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.