Evlilik Çetesinin Lideri Emirhan’ın Dayısı Serkan mı? Sahte Gelin Melisay Olayı Derinleşti!

Didem Yılmaz’la Vazgeçme Sahte gelin Melisay'ın annesinin kızını araması ile bir evlilik çetesi ortaya çıktı ve mağdurlar çığ gibi büyümeye başladı. Melisay, Emirhan ismindekieşiyle insanları dolandırdığını hatta 80 yaşında insanlarla bile evlenme planı yaptığını açıkladı. Bu durum zerine suçlanan Serkan, yayına katılarak suçlamaları reddetti. Gül dövmeli kadının Şengül Demirtaş olduğunu anlattı.
Takip et
Evlilik Çetesinin Lideri Emirhan’ın Dayısı Serkan mı? Sahte Gelin Melisay Olayı Derinleşti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz günlerde Melisay’ın annesi Didem Hanım, Didem Arslan Yılmaz’a başvurup kızının bir evlilik çetesine katılıp insanları dolandırdığını söylemiş ve kızını aradığını ifade etmişti. Daha soran Vazgeçme ekibi Melisay’ı stüdyoya getirip dolandırdığı insanlarla yüzleştirdi. O andan itibaren dolandırdığı insanların sayısı da çığ gibi büyüdü.

Günlerdir konuşulan sahte gelin skandalında bir son dakika gelişmesi yaşandı. Melisay, “3 yıldır insanları evlilik vaadiyle dolandırıyorum. Altınları eski eşim Emirhan saklıyor” itirafında bulundu.

Evlilik Çetesinin Lideri Emirhan’ın Dayısı Serkan mı? Sahte Gelin Melisay Olayı Derinleşti!

Türkiye’nin gündemine oturan sahte gelin çetesinin mağdur ettiği kişiler artmaya devam ediyor. Show TV’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına ortaya çıkan olayda Melisay adındaki genç kızın birçok ilde evlenme vaadiyle insanları dolandırdı. Çetenin Melisay gibi birkaç tane kızı ağına düşürdüğü öğrenildi. Çetenin kızları internet ortamında kandırarak ağına düşürdüğü belirlendi. Çetenin yine genç kızları ‘ailenizi öldürürüz’ diyerek tehdit ettiği de belirtildi.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 108. Bölümünde; Türkiye’nin konuştuğu sahte gelin olayında gerçekler sır perdesi aralanmaya devam ediyor. Melisay’ın eski eşi Emirhan’ın akrabası Uğur Arslan konuştu, gerçekler ortaya çıktı.

SAHTE GELİN MELİSAY KAÇ YAŞINDA HABERİ İÇİN BAKINIZ

Evlilik Çetesinin Lideri Emirhan’ın Dayısı Serkan mı? Sahte Gelin Melisay Olayı Derinleşti!

Çete, Melisay’ı kullanarak görme engelli 80 yaşındaki adamı 150 bin lira dolandırdı.

SAHTE GELİN ÇETESİNİN LİDERİ SERKAN MI?

Evlilik Çetesinin Lideri Emirhan’ın Dayısı Serkan mı? Sahte Gelin Melisay Olayı Derinleşti!

SAHTE GELİN GÜL DÖVMELİ KADIN KİM?

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 108. Bölümünde; Günlerdir herkesin konuştuğu gül dövmeli kadın sırrı çözüldü. Sahte gelinin yanındaki gül dövmeli kadının ablası Vazgeçme mikrofonlarını konuştu.

Yayına katılan Emirhan’ın dayısı Serkan, gül dövmeli kadınla eskiden sevgili olduklarını açıkladı.

Aslen Adanalı olan Şengül, ailesinin reddetmesi nedeniyle sokaklarda yaşadığını anlattı.

Gül dövmeli kadın olarak biline kadının ismi Şengül Demirtaş olduğu ortaya çıktı. Devlet yetkililerinden gelen bilgiye göre dolandırıcılıktan işlem yapıldığı öğrenilen Şengül, bu suçlamaları kabul etmedi. Kendine benzeyen birisi olduğunu söyledi ama gerçekler çok farklı. Çünkü Sivrihisar, Eskişehir, Afyon, İzmir,Uşak’ta mağdur olan insanlar bu kişinin Şengül olduğunu söyledi.

Birçok suçtan yargılanan Şengül, hepsinin cezalarını yattım çıktım dedi. Çocuğu olduğunu ve daha yapmadığını söyledi fakat konuşulanlar kimseyi tatmin etmedi.

Çocuğunun hasta olduğunu, bağırsaklarının dışarda olduğu için tedavi olması gerektiğini ve bu nedenle bu işlere karıştığını belirtti.

Melisay’ın Fatma ve Cengiz Kılıç isminde insanlarla çalıştığını açıkladı.

Evlilik Çetesinin Lideri Emirhan’ın Dayısı Serkan mı? Sahte Gelin Melisay Olayı Derinleşti!

Didem Arslan Yılmaz’ın programında sahte gelin Melisay sinir krizi geçirdi

Türkiye’nin konuştuğu olayda evlilik mağdurları artmaya devam ediyor. Show TV’de ekranlara gelen Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME programında Dilek Köse, 20 yaşındaki kızı Melisay Tosun’un evlenme vaadiyle insanları dolandırdığını söylemişti. Canlı yayında konuşan anne Dilek Köse, “Kızımın suçu varsa cezalandırılsın. En azından devletin himayesinde olur. Bana da her yerden telefon gelmez.” dedi.
Bu sözler üzerine sinirlenen sahte gelin Melisay, “Ben seni istemiyorum. Ben seni annem olarak görmüyorum. Yeter, ne yapmaya çalışıyorsun sen?” diyerek canlı yayında sinir krizi geçirdi. Stüdyoda tansiyon yükselirken, Didem Arslan Yılmaz araya girerek ikiliyi sakinleştirdi. Sahte gelin davasında sular durulmuyor. Evlilik çetesine katıldığı ve insanları dolandırdığı söylenen Melisay, dolandırılan aileler ile canlı yayında yüzleşti.

Evlilik Çetesinin Lideri Emirhan’ın Dayısı Serkan mı? Sahte Gelin Melisay Olayı Derinleşti!

Tansiyonun bir an olsun düşmediği yayında Sivas’tan gelen Sefa Ünal, Melisay’ın geçen sene kendisini de evlenme vaadiyle dolandırdığını söyledi. Aracı vasıtasıyla Ağrı’ya gittiklerini, orada kızı gördüğünü ve evlenmeye karar verdiklerini söyleyen Ünsal, “Bize kendisini Melek Demir olarak tanıttı. Ailesine 20 bin TL başlık parası verdik. Altın, eşya aldık. Bizimle 3 gece 4 gün kaldı. Bizden daha fazla altın isteyince kuşkulandık. Jandarmaya şikayet ettik.” dedi. Canlı yayında sahte gelin Melisay ise Sefa’yı tanımadığını söyledi.

Dolandırılan aileler hızla artmaya devam ediyor. Canlı yayına telefonla bağlanan Emrullah Bey ise Melisay ile 2019 yılının Ağustos ayında aracı vasıtasıyla tanıştıklarını ve kendisini de 70 bin lira dolandırdığını söyledi. Beraber çekildikleri fotoğrafların yayında gösterilmesi sonrasında sahte gelin Melisay suskunluğunu korudu. Bu olanlara dayanamayan Melisay’ın annesi Dilek Köse yayında fenalık geçirdi.

Evlilik Çetesinin Lideri Emirhan’ın Dayısı Serkan mı? Sahte Gelin Melisay Olayı Derinleşti!

ÇETENİN BAŞINDAKİ KİŞİ DENİZLİLİ ÇIKTI

Tüm ülkeyi saran sahte gelin çetesinin başının Denizli’de yaşayan Gül(gerçek adı Cemile olduğu ortaya çıkan) isimli kadınla Serkan isimli eşinin olduğu iddia edildi. Programda gizli tanık ifadeleri ve mağdur kız olarak çok sayıda kişi evlilik vaadiyle dolandırdığı ortaya çıkan Melisay adındaki genç kız, çetenin doğudaki bazı illerde ellerinde çok sayıda kızı tuttuğunu iddia etti. Melisay, kendisinin de Emirhan adındaki bir genç tarafından evlilik vaadiyle kandırılarak çetenin ağına düşürüldüğünü açıkladı.

1 MİLYONDAN FAZLA VURGUN

Programın yayınlanmasının ardından gelen şikayetlerle çetenin 15’ten fazla ilde evlilik vaadiyle çok sayıda kişiyi 1 milyon 100 bini TL’yi bulan rakamlarla dolandırdığı ortaya çıktı. Çetenin aynı yöntemle Denizli’de de bir kişiyi 50 bin lira dolandırdığı öğrenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.