Evliliği 36 Saat Süren Zerrin Özer, Hastanelik Oldu

Evlendikten 36 saat sonra eşinin dolandırıcı olduğunu öğrenen Zerrin Özer, hastaneden paylaştığı fotoğrafla takipçilerinden dua istedi.

Evlendiği adamın tam 36 saat sonra dolandırıcı olduğunun öğrenen ve dünyası başına yıkılan Zerrin Özer, hastaneye kaldırıldı. Instagram hesabı üzerinden sevenlerine seslenen Özer, onlardan dua istedi.


Şarkıcı Zerrin Özer, geçen Haziran ayında 3 yıldır beraber olduğu Murat Akıncı ile evlendi. Nikah fotoğraflarının yayılmasıyla birçok kadın Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programını telefonla arayarak Akıncı’nın dolandırıcı olduğunu söyledi. Eşinin kendisine çok sayıda konuda yalan söylediğini fark eden Özer ise tam 36 saat süren evliliğini bitirme kararı aldı. Yaşadığı zor günleri henüz unutamayan ve sağlık sorunları yaşamaya başlayan Özer, dün hastanelik oldu.

“DAYANMAK ÇOK ZOR”

Yaşadığı hastalıktan dolayı oldukça zor günler geçiren Özer, hastaneden yaptığı paylaşımda, “Canım, canım dostlarım benim! Bu asla duygu sömürüsü değil.1 haftadır yaşadığım çok hemde çok acılarım, ağrılarım mide pankreas bir birine girdi. Bu ağrılara dayanmak çok zor. Pazartesi devam edeceğiz.inşallah, bir şey çıkmayacak. Acıma dua ederseniz sevinirim geçsin diye canım dostlarım. Sizler benim her şeyimsiniz. Var olun daima…” ifadelerine yer verdi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı