Evlenip Köşesine Çekilen Petek Dinçöz’den Kocasına İlan-ı Aşk

Bir döneme damga vuran isimlerin başında gelen Petek Dinçöz, sosyal medya hesabından kocası Serkan Kodaloğlu’na aşkını bir kez daha ilan etti.

Hareketli şarkıları ve cesur klipleriyle bir döneme damga vuran, ancak evlendikten sonra müzik piyasasından elini eteğini çeken Petek Dinçöz, sosyal medya hesabından kocası için sevgi dolu bir paylaşımda bulundu.

Yaklaşık 5 yıl önce Serkan Kodaloğlu ile dünyaevine giren Petek Dinçöz, vaktinin tamamını oğluna ve kocasına ayırmaya başladı. Zaman zaman özel hayatından fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Dinçöz, son olarak kocasını da etiketleyerek sevgi dolu bir metin paylaştı.

“SENİ ÇOK SEVİYORUZ”

Paylaşımında evliliklerinde 5 yılı devirdiklerini belirten Dinçöz, şu ifadelere yer verdi: “Aşkıııııım ruhum benim 5. Yılımıza girdik ne kadar çabuk geçti. Nice yıllara birlikte evladımızla ailemizle sevdiklerimizle sağlıkla huzurla sonsuz aşkla. Seni çok seviyoruz; Ağır abi İzmir in Efesi Oğlun İrfan Aslan Kodaloğlu ve muhteşem Annesi Petek Dinçöz Kodaloğlu mütevazı olamayız.”

Evlenip Köşesine Çekilen Petek Dinçöz’den Kocasına İlan-ı Aşk

“SENİ HER YIL DAHA ÇOK SEVECEĞİM”

Kocası da Petek Dinçöz için şu satırları kaleme aldı: “Bu Dünyanın gördüğü en güzel aşk hikayesine başladığımızdan beri 5 yıl geçti. O günden beri, aşkımızın mutluluğunu çıkarmadığımız tek bir gün bile olmadı. Bana bu duyguları halâ ilk günkü heyecanıyla yaşatıyorsun.5 inci yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım. Seni her yıl daha çok severek hayatıma devam edeceğimi bilmeni istiyorum.”

Birçok ünlünün boşandığı şu günlerde Petek Dinçöz ve kocasının aşk dolu paylaşımları takdir topladı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı