adplus-dvertising

Evle Birlikte Kocasına Alana İndirim!

Amerikalı,43 yaşındaki Crystal Ball, eski eşiyle ortak olduğu mülklerden birini satmaya karar verdi. Ball verdiği satış ilanıyla görenleri şaşkına çevirdi. Satılacak olan eve kocasını da dahil ederek ilan verdi.
Takip et
Evle Birlikte Kocasına Alana İndirim!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Florida’da yaşayan Crystal Ball, 7 yıllık eşi Richard Chaillou ile yollarını ayırmaya karar verdi.

Evle Birlikte Kocasına Alana İndirim!

İki çocuk annesi olan kadın eski eşiyle iyi anlaştıklarını ve hala iş anlamında ortak olduklarını belirtti. 43 yaşındaki kadın evlerinin satışına eski eşini de dahil ettiklerini gösteren bir ilan paylaştı.

Evle Birlikte Kocasına Alana İndirim!

İnternet üzerinden verdikleri ilanda Ball, “Eğer onu da alırsanız fiyatı düşürüyoruz. Alıcının Richard’ı alması şart değil, ancak mülkün fiyatından biraz para kesmek istiyorlarsa seçenek onlar için var. Richard sizin için çok güzel yemek ve temizlik yapabilir” notunu ekledi.

Evle Birlikte Kocasına Alana İndirim!

“İLANIMIZI SİTELER KALDIRIYOR”
Eski eşini de içeren bir ev ilanı paylaşan Ball yaptıklarının topluluk kurallarına aykırı olduğunu dile getiren sitelerin ilanlarını kaldırdığını söyleyerek, “Yaptığımızın kurallara aykırı olduğunu iddia ediyorlar ve evi web sitelerinden kaldırmaya devam ediyorlar. Fotoğrafları çekmek çok komikti. Umarım biri komik tarafı görür ve er ya da geç hem evi hem de Richard’ı elimden alır” dedi.

Evle Birlikte Kocasına Alana İndirim! Evle Birlikte Kocasına Alana İndirim! Evle Birlikte Kocasına Alana İndirim!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.