adplus-dvertising

Evde, asansörde taciz edip işkence yaptı

Adana’da Fide Uyarlar isimli kadın birkaç defa “merhaba” dediği erkek tarafından evinde alıkonulup, asansörde tacize uğradığını, günlerce işkence gördüğünü iddia ederek şikayetçi oldu. Şüphelinin kadını asansörde taciz etmesi ve evine girip kadını darp etmesi anbean görüntülendi
Takip et
Evde, asansörde taciz edip işkence yaptı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Edinilen bilgiye göre olay, Seyhan ilçesine bağlı Gürselpaşa Mahallesi’nde yaşandı. İddiaya göre, İstanbul’da genel koordinatör olarak görev yaparken babası rahatsızlanınca Adana’ya gelen Fide Uyarlar (42) evinin bahçesinde köpeklerini gezdirirken Gökhan K. (45) ile tanıştı. Yalnızca birkaç defa Gökhan K. ile merhabalaşan Uyarlar, daha sonra şahsın tacizine maruz kaldı.

Evde, asansörde taciz edip işkence yaptı

Uyarlar’ın evine giren şahıs kadını günlerce alıkoyup taciz edip, kolunu kırdı. Kadın ise korkusundan ve bir daha kendisine bulaşmaması için şikayetçi olmadı. Fakat Gökhan K. bir müddet sonra tekrar genç kadının evine gelip zorla evde kalıp kadını günlerce darp etti. Bir süre sonra da Uyarlar’ı asansöre binerken yakalayan şahıs onu taciz etti.

Kadın da Gökhan K.’den kurtulmak için ona tokat atıp tekrar asansöre bindi fakat zanlı da arkasından binip kadını taciz etti. Bu anlar anbean görüntülendi. Uyarlar, bunun üstüne şüpheliden şikayetçi oldu. Zanlı da kadın kendisine tokat attığı için şikayetçi olunca Fide Uyarlar hem şüpheli hem de müşteki oldu. Olay uzlaşmaya gidince kadın bir daha kendisini rahatsız etmeme karşılığında zanlı ile uzlaştı.

Fakat zanlı uzlaşmasına karşın 22 Mayıs günü genç kadının evine yan tarafının balkonundan girip, Uyarlar’ı darp edip taciz etti. Sabaha kadar evde kalıp kadına tecavüz etmeye çalışan zanlı daha sonra kaçtı. Bu anlar ise kadının evine yerleştirdiği güvenlik kamerası tarafından an be an görüntülendi. Genç kadın, zanlı kaçtıktan sonra görüntülerle beraber polise giderek şikayette bulundu. Zanlı da polis ekiplerince evine yapılan baskında gözaltına alındı.

Evde, asansörde taciz edip işkence yaptı

Uyarlar, yaşadığı dehşet anlarını gözyaşları içinde anlatarak, “Bu bana yaptığı üçüncü darp vakası. Daha önce 1 hafta boyunca evimde beni hapsetti ve telefonlarıma el koydu. Daha sonra 1 ay ortalıktan kaybolmuştu. Uludağ’a gittim, orada düşüp bacağımı kırdım. Evde yürüteçle yürüyordum, gece 00.30’da içkili bir biçimde kapıma geldi.

Gece 00.30’dan sabah 06.30’a kadar dövdü ve benimle evleneceksin diye zorladı. Bununla iyilikle konuştum tamam sen git, şuanda ailem gelecek dedim ve gitti. 1 hafta sonra benden uzak durması koşuluyla uzlaşma imzaladım. Maalesef, bende kalıcı bir iz, yara ya da sakatlık bırakmaz ise içeriye atılmıyormuş. O sebeple ben bu uzlaşmayı imzalamak mecburiyetinde kaldım. Ben öldükten sonra hakkımı savunmayın” şeklinde konuştu.

Uyarlar, dün akşam 18.30 gibi, şahsın balkonundan evine girdiğinin altını çizerek şu şekilde devam etti:
“Köpeklerimi öldürmekle tehdit etti. Daha sonra çırılçıplak beni soydu ve tecavüz etmeye ve fotoğraflarımı çekmeye çalıştı.

Bunları yaparsan hakkında kullanacağım deyince vazgeçti. Beni ailemle tehdit ediyor, mermi manyağı yapacakmış. Ben öldükten sonra benim hakkımı savunmayın, tek suçum istemiyorum demek. Ben kendimi savunurken tırnakladığım için ben şüpheli o ise mağdurmuş. Bu kişi ruh hastası, seven insan bunu yapmaz. Bu sevgi değil takıntı haline getirmiş. Bu kişi gidecek içeride birkaç ay yatacak daha sonra çıkınca gene gelip beni öldürene kadar uğraşacak. Beni döverken yalvarıyordum, ağzımdan ve burnumdan kan geliyordu öldür beni artık dedim artık. ‘Seni öldürmeyeceğim süründüreceğim’ şeklinde konuştu.”

Evde, asansörde taciz edip işkence yaptı
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.