adplus-dvertising

Ev Hapsinde Olan Gülşen Yerine İzmir Konserinde Orkestrası Sahne Alacak

Halen İstanbul’da ev hapsinde tutulan şarkıcı Gülşen, bugün İzmir'de yapılması planlanan konserine katılamayacak. Bu nedenle, konserlerinde Gülşen'e eşlik eden orkestra ve vokalistleri 91. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda sahnede olacak.
Takip et
Ev Hapsinde Olan Gülşen Yerine İzmir Konserinde Orkestrası Sahne Alacak
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dört ay önce verdiği bir konserde imam hatip liselilere yönelik kullandığı sözleri ağustos ayında gündem olan ve tutuklanan, ardından ev hapsine alınan Gülşen Çolakoğlu, hakkında dün 3 yıla kadar hapis istemiyle iddianame hazırlandı. Halen ev hapsinde olduğu için Gülşen bugün İzmir’de vermesi planlanmış olan konsere katılamayacak. Konserlerde Gülşen’e eşlik eden orkestra ve vokal grubu ise bugün 21.30’da 91. İzmir Enternasyonal Fuarı çim konserleri kapsamındaki organizasyonda sahneye çıkacak. Organizasyonda Gülşen’in şarkıları seslendirilecek ve klipleri gösterilecek.

İZFAŞ’dan Gülşen’in katılamayacağı konsere dair şu açıklama yapıldı:

”İzmir Enternasyonal Fuarı, Çim Konserleri kapsamında bugün programda yer alan Gülşen konserini, zorunlu nedenlerle, farklı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sanatçımız, kamuoyunca da bilinen adli kısıtlılığı nedeniyle sahneye çıkamayacaktır. Ancak Gülşen’in orkestra ve vokal grubu saat 21.30’da Çim Sahne’de performans sergileyecektir. Gülşen şarkılarının seslendirileceği, kliplerinin gösterileceği konsere tüm Fuar ziyaretçilerimiz ücretsiz davetlidir.”

Ev Hapsinde Olan Gülşen Yerine İzmir Konserinde Orkestrası Sahne AlacakEv

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.