Etkili ve Güvenli Lazer Epilasyon; Buz Lazer

İstenmeyen vücut ve yüz tüyleri, her yaştan kadın ve erkek için büyük bir sorundur. Bu tüylerden kurtulmak için en etkili ve bir çözüm lazer epilasyondur.
Takip et
Etkili ve Güvenli Lazer Epilasyon; Buz Lazer
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son yıllarda adından bir hayli fazla ettiren Buz Lazer, günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul ediliyor. Buz Lazer etkili ve güvenli olmasının yanı sıra ağrısız ve konforlu olması ile de öne çıkıyor.

Buz Lazer Farkı

Buz Lazer, uygulama yapılan bölgelerde istenmeyen tüylerin yeniden büyümesini kalıcı olarak önlemek için 3 dalga boyunun gücünden yararlanan yenilikçi bir sistem. Tek bir başlıkta 3 güçlü dalga boyunun (Alexandrite, Diyot ve Nd:YAG) gücü ile etkili bir lazer epilasyon sunuyor. 3 dalga boyu sayesinde kıl köklerinin farklı yapılarını ve derinliklerini hedefleyebiliyor ve böylece ince kıllarda da etkili sonuçlar alınmasını sağlıyor.

Etkili ve Güvenli Lazer Epilasyon; Buz Lazer

Buz Lazer patentli teknolojileri ile konforlu bir lazer epilasyon sunuyor. Cildi -3 dereceye kadar soğutan Ice Teknolojisi, lazer ısısı yerine buz gibi serinlik hissedilmesini sağlıyor. Buz Lazer tedavi başlığı cilde temas ettiğinde buz gibi soğuk olduğu için cilt hemen serinliyor. Bu etkili soğutma tüm seans boyunca aynı şekilde devam ediyor. Bu sayede ağrı hissedilmiyor ve son derece konforlu bir şekilde uygulama tamamlanıyor.

Buz Lazer epilasyonun ağrısız olmasında SHR uygulama tekniğinin payı da oldukça fazla. SHR’nin açılımı Super Hair Removal. SHR, Buz Lazer’i geliştiren firmanın patentli teknolojisi. Bu uygulama tekniğinde tek tek lazer atımları yerine tedavi başlığı cilt yüzeyinde masaj yapar gibi sürekli hareket ettiriliyor. Ve dolayısıyla masaj konforunda bir lazer epilasyon sunuyor. Aynı zamanda cilt yüzeyi de korunduğu için lazer epilasyonun güvenliği artıyor. Ciltte yanık, renk değişimi, leke gibi yan etkilerin görülme riski minimuma iniyor.

3 dalga boyunun gücü, patenli teknolojilerin konforu ile birleşince etkili ve güvenli bir lazer epilasyon mümkün oluyor.

Buz Lazer Avantajları

Buz Lazer yukarıda bahsettiğimiz gibi etkili ve kalıcı bir lazer epilasyonu konforla birleştiriyor. Lazer epilasyonu hızlı, güvenli ve konforlu bir hale getirebilmek için gelişmiş patentli teknolojilerden yararlanıyor.

Öne çıkan Buz Lazer avantajlarını aşağıda bulabilirsiniz:

Buz Lazer bronz ten dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinde FDA onayına sahiptir. FDA onayına sahip olması etkili ve güvenli bir sistem olduğunun kanıtıdır. Buz Lazer etkili ve güvenli olduğunu hakkındaki klinik çalışmalarla da kanıtlamıştır. Yenilikçi ve patentli teknolojiler ile ağrısız, acısız konforlu bir lazer epilasyon sunuyor. Cilt yanığı, leke, kalıcı iz gibi istenmeyen etkilerle karşılaşma riski neredeyse hiç olmuyor. Buz Lazer Alexandrite, Diyot ve Nd:YAG dalga boylarına sahiptir. 3 dalga boyunun gücü tüm cilt ve kıl tiplerinde etkili ve güvenli lazer epilasyonu mümkün kılıyor. Buz Lazer yaz aylarında da güvenle uygulanıyor. Güneşe çıktıktan 1 hafta sonra Buz Lazer yaptırmak mümkündür. Cilt renginin açılmasını beklemeye gerek yoktur. Yüz bölgesindeki ayva tüylerinde yayılmaya, kalınlaşmaya neden olmuyor. Kulak içi ve burun içi gibi ulaşılması güç alanlarda özel bir yüz ucu kullanılıyor. Bu yüz ucu, Buz Lazer sistemine özeldir. Aynı zamanda kaş ve sakal şekillendirme için de bu yüz ucundan yararlanılıyor. Derin yerleşimli sırt, göğüs gibi alanlarda ağrısız olması ile erkek lazer epilasyonu için de ideal bir çözümdür. Geniş tedavi başlığı ile hızlı bir uygulamadır. Yüksek hasta memnuniyet oranına sahiptir.

Etkili ve Güvenli Lazer Epilasyon; Buz Lazer

Sahte Buz Lazer Cihazlarına Dikkat!

Buz Lazer sadece Soprano Ice, Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium cihazlarını kapsayan patentli bir markadır. Bu üç cihaz da Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine tıbbi cihaz olarak kayıtlıdır. Ancak zaman zaman lazer bile olmayan cihazların da Buz Lazer diye pazarlandığına şahit oluyoruz. FDA onayı olmayan, hiçbir güvenlik sertifikası bulunmayan bu cihazlara karşı dikkatli olmak gerekiyor. Lazer epilasyonun tıbbi bir işlem olduğunu unutmamak gerekir. Bu konuda uzmanlar sürekli uyarılarda bulunuyorlar ve FDA onayı olmayan cihazlarla uygulama yaptırmanın tehlikelerinden bahsediyorlar.

Sahte veya taklit Buz Lazer cihazlarından korunmak için distribütör firma sürekli uyarılar yapıyor ve sahteciliğin önüne geçmeye katkı sunuyor. Buz Lazer yaptırmaya karar verdiğinizde https://www.buzlazer.com linkinden gerçek Buz Lazer merkezlerine ulaşabilirsiniz.

Buz Lazer ortalama 8 seans öneriliyor. Seans araları yüz için 4 hafta, vücut içinse 6 hafta olarak belirleniyor. İlerleyen seanslarla beraber vücut seans arası 8 haftaya kadar çıkabiliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.