adplus-dvertising

Etek giydiği için eleştirilen Sefo’dan yanıt gecikmedi

Ünlü rapçi Sefo, Cem Yılmaz ile Uraz Kaygılaroğlu'nun ardından gittiği İskoçya'da kilt giydi. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Sefo'nun fotoğrafı takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Sefo, paylaşımı ile sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. SefoHaddiniBil etiketi anlamsız şekilde TT oldu!
Takip et
Etek giydiği için eleştirilen Sefo’dan yanıt gecikmedi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şarkıları dillere pelesenk olan ve yoğun bir konser süreci geçiren ünlü rapçi Sefo, arkadaşları ile gittiği İskoçya gezisinde ülkenin doğal ve tarihi yerlerini gezdi.

SEFO İSKOÇYA’NIN MİLLİ GİYSİSİ KİLT GİYMEYİ İHMAL ETMEDİ

Instagram hesabını aktif olarak kullanan 24 yaşındaki Sefo, ünlü komedyen Cem Yılmaz ve oyuncu Uraz Kaygılaroğlu gibi ülkenin milli giysisi olan kilt giymeyi ihmal etmedi.

Etek giydiği için eleştirilen Sefo’dan yanıt gecikmedi

O anları sosyal medyadan yayınlayan Sefo, kilt giydiği kareyi, “İskoç” notuyla yayınladı. Sosyal medya kullanıcıları ünlü rapçinin paylaşımını beğeni ve yorum yağmuruna tuttu.

Etek giydiği için eleştirilen Sefo’dan yanıt gecikmediEtek giydiği için eleştirilen Sefo’dan yanıt gecikmedi Etek giydiği için eleştirilen Sefo’dan yanıt gecikmedi Etek giydiği için eleştirilen Sefo’dan yanıt gecikmedi

Instagram hesabından etekli pozunu “Scotishman” başlığıyla paylaşan Sefo’ya sosyal medya kullanıcıları Twitter’da “SefoHaddiniBil” etİketiyle paylaşımlar yaparak tepki gösterdi. Etiket kısa sürede TT oldu. Eleştirenlerin yanı sıra rapçiye takipçilerinden büyük bir destek de vardı.

Etek giydiği için eleştirilen Sefo’dan yanıt gecikmedi

İşte Sefo’ya gelen tepkilerden bir kaçı;

Etek giydiği için eleştirilen Sefo’dan yanıt gecikmedi Etek giydiği için eleştirilen Sefo’dan yanıt gecikmedi

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.