Etçi Nusret, Son Paylaşımıyla “Helal Olsun” Dedirtti

Okullarda ders olarak okutulacak bir başarı hikayesinin mimarı olan etçi Nusret'in paylaştığı son fotoğrafa "İşte adam gibi adam" yorumları yapıldı.
Etçi Nusret, Son Paylaşımıyla “Helal Olsun” Dedirtti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bulaşıkçılıktan başladığı sektörde çalışarak emin adımlarla zirveye çıkan Nusret Gökçe, şöhreti yakaladıktan sonra eski günlerini unutan diğer ünlüleri utandıran bir paylaşıma daha imza attı. 17 yıl önce bulaşık yıkarken çekilen fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunan Nusret, herkesin takdirini kazandı.

Şöhreti Türkiye sınırlarını aşan Nusret Gökçe, sosyal medya hesabından kendisini takip eden 23 milyon takipçisine sürekli yeni içerikler üretiyor. Zaman zaman hayranları ile fotoğraflar da paylaşan Gökçe, son olarak yaklaşık 17 yıl önce çekilen bir fotoğrafını yayınladı. Kısa sürede yarım milyondan fazla beğeni alan fotoğrafın altına yapılan yorumlarda takipçileri Nusret’i takdir etti. Diğer ünlülerin aksine Nusret’in geldiği yeri unutmadığını belirten takipçileri, “İşte adam gibi adam” şeklinde yorumlar yaptı.

MEMLEKETİYLE DE BAĞINI KOPARMIYOR

Daha önce de benzer paylaşımlara imza atan Nusret, doğup büyüdüğü topraklardan da bağını koparmıyor. Fırsat buldukça memleketi Erzurum’a giden Nusret, son olarak bu kente yaptırdığı cami ve külliye ile gündeme gelmişti. Yaklaşık 410 metrekarelik alan üzerine yapılan külliyenin açılış kurdelesini kesen Nusret, hemşehrilerinin de büyük takdirini kazanmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.