adplus-dvertising

Eşref Hamamcıoğlu kimdir, nereli kaç yaşında?

Galatasaray'da başkanlık seçimi için adaylığını koyan divan kurulu başkanı Eşref Hamamcıoğlu kimdir sizler için araştırdık.
Takip et
Eşref Hamamcıoğlu kimdir, nereli kaç yaşında?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Galasaray Spor Kulübü’nde Mayıs ayında yapılması beklenen Olağan Seçimli Genel Kurul öncesi bir isim daha başkan adaylığını açıkladı.Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Mayıs ayında gerçekleştirilecek seçimde aday olacağını ifade etti.

Eşref Hamamcıoğlu kimdir, nereli kaç yaşında?

Eşref Hamamcıoğlu kimdir?

Galatasaray Kulübünde Eşref Hamamcıoğlu başkanlığa aday olacağını açıkladı. Geçmişte de kulüpte çeşitli görevler alan Eşref Hamamcıoğlu, camianın tanınan isimleri arasında yer alıyor. İşte, Eşref Hamamcıoğlu hakkında merak edilenler…

Eşref Hamamcıoğlu, 1954 yılında İstanbul doğumludur. 1975 yılında Galatasaray Lisesi’nden mezun olduktan sonra 1980 yılında Sorbonne ‘Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirdi.

1981-1992 yılları arasında Tekfen Holding’e bağlı grup şirketlerinde çeşitli kademelerde yöneticilik yaptı. 1992-2012 yılları arasında Sodexo’da Kurucu Genel Müdür ve CEO olarak görev yapmıştır.

Ayrıca 1994-1998 yılları arasında Duygun Yarsuvat ve Anıl Büyükeroğlu, başkanlıklarında Galatasaraylılar Derneği Yönetim Kurulu’nda ve 2001-2002 döneminde Mehmet Cansun başkanlığında Galatasaray Spor Kulübü’nde Muhasip üye olarak çalışmıştır.

Türk-Fransız Ticaret Derneği, TÜSİAD, Türkiye Olimpiyat Komitesi üyesidir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.