Esrarengiz Ceset Herkesi Tedirgin Etti!

Emniyeti arayarak eski eşinin birini öldürdüğünü söyleyen kadının ihbarı üzerine evlerinin bahçesinden kimliği belirsiz bir ceset çıktı. Zanlı koca ise kayıplara karıştı.

Kırıkkale polisi, merkezlerine gelen ilginç bir ihbarla harekete geçti. Karakolu arayan bir kadın, eski eşinin bir erkeği öldürüp. Birlikte yaşadıkları evlerinin bahçesine gömdüğünü söyledi. Bunun üzerine harekete geçen polis ekipleri, işaret edilen evin bahçesinde çalışma başlattı.

Polisle birlikte söz konusu bahçedeki çalışmada erkek cesedi bulundu. Parçalara ayrılarak bahçenin değişik yerlerine atılan ceset incelenmek üzere adli tıp morguna kaldırılırken kimlik tespitinin henüz yapılamadığı öğrenildi. Karakolu arayan kadının da, kocasının da, öldürdüğü kişinin de yabancı uyruklu olduğu iddia edilirken polis ekipleri bu konu hakkında bir bilgi vermedi.

MAHALLELİ YABANCILARI İSTEMİYOR

Savcılık olay ile ilgili soruşturma başlatırken ihbarda bulunan kadın gözaltına alındı. Adamı öldürdüğü ve bahçeye gömdüğü iddia edilen adamı arama çalışmaları ise sürüyor. Mahallelerindeki bir evin bahçesinden ceset çıkan bölge halkı ise tedirgin. Kısa süre önce mahallelerine Suriye ve Afgan uyruklu insanların geldiğini ve huzurlarını bozduklarını söyleyen vatandaşlar, yetkililerin bu duruma bir çözüm bulmasını beklediklerini dile getirdi. Bölgedeki yabancılar ise zaman zaman tehdit edildiklerini söylüyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı