adplus-dvertising

Esra Ezmeci’ye Gelen Sorular “Bu Kadar da Olmaz” Dedirtti!

Son olarak Fulya ile Umudun Olsun programından hatırlanan psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam ediyor.
Takip et
Esra Ezmeci’ye Gelen Sorular “Bu Kadar da Olmaz” Dedirtti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hafta içi her gün FOX TV’de yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programından ayrılmasıyla gündeme gelen psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Instagram hesabından takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Ezmeci, akıllara durgunluk veren itirafları da paylaşmayı ihmal etmiyor.

“KOCAM SÜMÜĞÜMÜ YİYOR”

En son dün akşam yaptığı soru-cevapta, “Kocam burnumu silerken sümüğümü yiyor. Seni sevdiğim için yiyorum diyor. Normal mi?” sorusu dikkat çekti.

Ezmeci, şaşkına çeviren soru karşısında “Sevgisini göstermesi için sümüğünüzü yemesine gerek yok. Bu durumu siz de eşinize söyleyebilirsiniz.” yanıtını verdi.

Esra Ezmeci’ye Gelen Sorular “Bu Kadar da Olmaz” Dedirtti!

“ELTİMİN KOCAMLA VE KARDEŞİMLE…”

Bir başka dikkat çeken soru ise;” Eltimin kocamla ve kardeşimle iki yıldır ilişkisi varmış. Kocam ve kardeşim birbirine bıçak çekti.” oldu.

Esra Ezmeci’ye Gelen Sorular “Bu Kadar da Olmaz” Dedirtti! Esra Ezmeci’ye Gelen Sorular “Bu Kadar da Olmaz” Dedirtti! Esra Ezmeci’ye Gelen Sorular “Bu Kadar da Olmaz” Dedirtti! Esra Ezmeci’ye Gelen Sorular “Bu Kadar da Olmaz” Dedirtti! Esra Ezmeci’ye Gelen Sorular “Bu Kadar da Olmaz” Dedirtti!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.