adplus-dvertising

Esra Ezmeci Eski Eşi ve Oğlu Hakkında Merak Edilenleri Açıkladı

Fox TV'de Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programını sunan uzman klinik psikolog Esra Ezmeci takipçilerinin merak ettiği soruyu yanıtladı.
Takip et
Esra Ezmeci Eski Eşi ve Oğlu Hakkında Merak Edilenleri Açıkladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal medya hesabından düzenli olarak yaptığı soru cevap etkinliklerine gelen cinsel yanıtları paylaşmasıyla Ezmeci, sık sık haberlere konu oluyor. Bu durum ise bir takipçisi “Hep cinsel içerikli itiraflarla gündeme geliyorsun. Oğlunu paylaş da görelim” yorumunu yapmıştı.

Esra Ezmeci Eski Eşi ve Oğlu Hakkında Merak Edilenleri Açıkladı

Oğlu Tuğra Dalmaz ile Ezmeci fotoğrafını paylaşınca eski eşi merak konusu olmuştu.

Ezmeci’nin 2006 yılında Dalmaz Center’în sahibi Mehmet Dalmaz ile evlendiği ortaya çıkmıştı.

Esra Ezmeci Eski Eşi ve Oğlu Hakkında Merak Edilenleri Açıkladı

İlişkisinde anlaşmazlıklar yaşayan ikilinin 2015 yılında da karşılıklı anlaşarak boşandıkları öne sürülmüştü. Bir takipçisi Ezmeci’ye bugün “Madem yaptığınız herşey bu kadar etkili siz neden boşandınız Esra hanımcığım” sorusunu yöneltti. Eşinden boşanmasıyla ilgili defalarca aynı soruya maruz kalan Ezmeci, takipçisine yanıt verdi.

Ezmeci, “Yine geldi bu soru. Öncelikle ben evlendikten sonra 2. Üniversite olarak psikoloji okudum ve bir çok yöntemi araştırarak sonradan öğrendim.” ifadelerini kullandı. Devamında ise “2.si İnsanlar çok farklılarsa ve kişilikleri uygun değilse boşanmaları evliliklerini sürdürmekten daha büyük başarıdır” dedi. Şu anki durumuna gelmesiyle ilgili Esra Ezmeci, “Boşanmasaydım şimdi bu konumda insanlara yardım eden kitaplar yazan biri olamayabilirdim” sözlerine yer verdi.

Eski eşiyle ilgili ise Ezmeci “Ben eski eşimle çok farklı kişiliklerdeydik, küçük yaşta evlendik ve hayat amaçlarımız çok farklıydı. Sonra bunu fark edince ayrıldık” dedi. “Çok da güzel bir oğlumuz var” diyen Ezmeci “İnsanlar boşanabilir bu onların başarısız olduğu anlamına gelmez” ifadelerini kullandı. Esra Ezmeci, “Hayatta herkesin öncelikleri, amaçları, istekleri farklı olabilir” diyerek sözlerini tamamladı.

Esra Ezmeci Eski Eşi ve Oğlu Hakkında Merak Edilenleri Açıkladı

ESRA EZMECİ KİMDİR?

İstanbul doğumlu olan Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nü birincilikle tamamladı.

İstanbul Haliç Üniversitesi’nde klinik psikoloji üzerine yüksek lisans yaptıktan sonra adli bilimler doktorasına geçiş yaptı. Şu an halen adli bilimler doktora eğitimine devam ediyor.

İstanbul Çapa Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nde stajını tamamlayan Esra Ezmeci, İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde uzman klinik psikolog olarak görev yaptı. Bağımlılık tedavisi, aile/ilişki/evlilik danışmanlığı, ergen psikolojisi, bireysel danışmanlık üzerine çeşitli konularda danışmanlık ve tedavi çalışmalar yürütüyor.

Kendi geliştirdiği geçmiş temizleme terapisi ile oldukça başarı kazandı. Çok sayıda televizyon kanalında programlar hazırlayıp sunmuş ve çeşitli mecralarda psikoloji üzerine yazılar yazdı.

Esra Ezmeci Eski Eşi ve Oğlu Hakkında Merak Edilenleri Açıkladı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.