Esra Erol’un kardeşi Bihter ablasına benzerliği ile gündem oldu!

Meşhur sunucu Esra Erol’un kardeşi Bihter Erol, ablasına olan benzerliğiyle görenleri şaşırtıyor. Sosyal medyada epey aktif olan Bihter Erol, mutlu aile pozlarını takipçileriyle paylaşıyor.
Takip et
Esra Erol’un kardeşi Bihter ablasına benzerliği ile gündem oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ekranların sevilen sunucusu Esra Erol’un kardeşi Bihter Erol, güzelliğiyle Instagram’ı kasıp kavuruyor. Ablası Esra Erol’a olan benzerliğiyle şaşırtan Bihter Erol, yaşamına dair kareleri Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

Esra Erol’un kardeşi Bihter ablasına benzerliği ile gündem oldu!Esra Erol’un 3 kız kardeşinden biri olan Bihter Erol, ablası Esra Erol’a olan benzerliğiyle dikkatleri üstüne çekiyor.Esra Erol’un kardeşi Bihter ablasına benzerliği ile gündem oldu!Instagram’da 200 bini aşkın takipçisi bulunan Bihter Erol, birçok marka ile işbirliği yapıyor.Esra Erol’un kardeşi Bihter ablasına benzerliği ile gündem oldu!İki çocuk annesi Bihter Erol, sevgi dolu aile pozlarıyla büyük beğeni topluyor.Esra Erol’un kardeşi Bihter ablasına benzerliği ile gündem oldu!Bihter Erol’un samimi paylaşımlarına yorum yağıyor.Esra Erol’un kardeşi Bihter ablasına benzerliği ile gündem oldu!Ablası Esra ve Eda Erol’un aksine kameralardan uzak bir yaşam yaşayan Bihter Erol, geçimini sosyal medyadan sağlıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.