Esra Erol’da Yıldıray, Rukiye ve Mahizer, Muharrem olayı! Rukiye kimdir?

Esra Erol’da programına katılan Yıldıray isimli kişi, 11 senelik eşi Rukiye’nin annesinin evinden kaçtığını öne sürdü. 3 çocuğunun annesi olan Rukiye Soylu ile tekrardan barışmak istediğini söyleyen Yıldıray, eşini affedeceğini belirtti. Peki ama Esra Erol’da programındaki Muharrem kimdir? Rukiye kimdir? Yıldıray kimdir?
Takip et
Esra Erol’da Yıldıray, Rukiye ve Mahizer, Muharrem olayı! Rukiye kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Esra Erol’da programına katılan Yıldıray Bey, çocuklarına Ordu’da annesi ve abisinin kızının baktığını açıkladı. Rukiye Hanım anlaşmalı boşanmak istediğini, yalnızca çocuklar için bağlandığını söyledi. Hafta sonu eşiyle sık sık konuştuğunu söyleyen Rukiye hanım, eşinin ısrarla dön dediğini ama kendisinin de ısrarla kabul etmediğini dile getirdi.

Rukiye hanım kimdir?

Esra Erol’da programına katılan Rukiye Hanım 11 senelik evlidir. 3 adet çocuğu vardır. Eşi ile anlaşamadığını söyleyen Rukiye hanım eşinin yanında yalnızca çocuklar için durduğunu söylüyor. Rukiye Soylu, 13 Eylül tarihinde Muharrem ile kayıplara karışıyor.

Muharrem kimdir?

Esra Erol’da programında Muharrem evli ve iki çocuk babasıdır.

Mahizer kimdir?

Mahizer Hanım ise Esra Erol’da programında isimi geçen Muharrem Ovalı’nın eşidir. Mahizer Hanımın komşularına gidip eşinden şiddet gördüğünü dile getirdiği gün yüzüne çıktı. İlk kez aldatılmadığını söyleyen Mahizer Hanım, Rukiye Hanım ile telefonda da görüştüklerini söyledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.