Esra Erol’da şok! Yufkacı Muammer iki eltiyi büyü yaparak bağlamış

Esra Erol'un programıyla ortaya çıkan Yufkacı Muammer olayı tüm Türkiye'yi şaşkına çevirmişti. İki elti Yufkacı Muammer'e kaçmış ve gayet mutlu olduklarını açıklamıştı. Şimdi ise Yufkacı Muammer'in kadınları büyü yaparak yanlarına bağladığı konuşuluyor.
Takip et
Esra Erol’da şok! Yufkacı Muammer iki eltiyi büyü yaparak bağlamış
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Esra Erol’un programında işlenen enteresan olayda, 2 çocuk babası Mehmet Duman, 17 sene önce evlendiği eşi Hamide Duman ve eltisinin 11 Mart günü kayıplara karışması üstüne canlı yayına çıkmıştı. Eşinin ‘yufkacı’ olarak bilinen Muammer Ay’a kaçtığını belirten Duman, “Eşimin telefonunda Muammer Ay’ın resmini gördüm. Niye kayıtlı bu adam diyerek sorunca borcu olduğunu o yüzden görüştüklerini ifade etti. Eşim o gün aynı ismi taşıyan eltisi Hamide Duman ile beraber ‘pazara gidiyoruz’ diye evden çıktı bir daha da geri dönmedi” demişti.

Esra Erol’un programında yayınlanan yasak aşk olayındaki gelişmeler dün yayınlanan programda bir defa daha akıllara durgunluk verdi. El ele tutuşup ardında hem eşlerini hem de çocuklarını geride bırakıp kaçan, adları Hamide olan adaş eltilerin büyü ile yanlarında tutulduğu iddiası ortaya atıldı.

YUFKACI MUAMMER SÖZDE HOCALIK YAPIYOR İDDİASI

Telefonla yayına bağlanan adını vermek istemeyen bir kadın, “Sözde Hoca olan Muammer ortalıkta dolaşıp yuvaları yıkıyor” şeklinde konuştu. Bu iddiaların sonrasında programda Muammer Ay’ın ‘sahte hoca’ olup olmadığı araştırılmaya başlandı.

Esra Erol’da şok! Yufkacı Muammer iki eltiyi büyü yaparak bağlamış

“BENİM DE YUVAMI YIKTI”

Yayına bağlanan başka bir izleyici ise “Muammer Ay benim kayınvalidemi 3 kere dövdü. Benim de yuvamı yıktı. Eşimin orada çalışmasını istemiyordum. Eşim 8 – 9 ay orada çalıştı. Benim eşim saf biri. Birinin dediğine kanan biri. Boşanmama neden olan kişi Muammer Ay” diye önceki konuğun sözlerini destekleyici biçimde konuştu.

Esra Erol’da şok! Yufkacı Muammer iki eltiyi büyü yaparak bağlamış

“ELTİM DE BENİMLE GELMEK İSTEDİ”

Beraber kaçtığı eltisiyle geçtiğimiz gün kaldığı evden programa bağlanan Hamide Duran, “Kocam baskı yapınca işten çıkmak mecburiyetinde kaldım. Ben telefon aldım faturasını ödemedi eşim. Maddi olarak bana yardımcı olmuyordu. Muammer Ay o zaman elin adamıydı. Beni bu işe sokarak Muammer Ay’la ilişki hayata sebebim eşimdir” sözleriyle herkesi şaşkına çevirmişti. Küçük eltinin neden onlarla kaçtığına ise şu şekilde açıklık getirmişti: ”Eltimi arayıp evi terk edeceğimi söyledim. O da ben de seninle gelmek istiyorum şeklinde konuştu. Çünkü o da evde baskı görüyordu.”

Programa katılan küçük elti Hamide Duran’ın annesi Emine ise gözyaşları içinde kızına yalvararak evine ve çocuklarının yanına dönmesi çağrısında bulundu. Eşi de yayına gelip boşanmak istediğini dile getirdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.