Esra Erol’da Fatma ve Ahmet Olayı Nedir? Fatma Kimdir?

Esra Erol'da programına katılan Fatma ve Ahmet olayı izleyiciler tarafından merak konusu haline geldi. Programa katılan ve engelli kızını arayan Melahat Oruç isimli kadının ortaya çıkardığı olayda herkesi şaşkına çevirdi.
Takip et
Esra Erol’da Fatma ve Ahmet Olayı Nedir? Fatma Kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Esra Erol’da programında Fatma’nın kim olduğu merak edildi. Esra Erol’un programında tüm Türkiye’de ve sosyal medyada konuşulan bir olay yaşandı. Melahat Oruç, ATV ekranlarında yayınlanan programa başvurarak engelli kızının kaçırıldığını söyledi. Programa katılan ve engelli kızını arayan Melahat Oruç isimli kadının ortaya çıkardığı olayda herkesi şaşkına çevirdi. Bir adama kaçan engelli kızını bulabilmek için Esra Erol’da programından yardım isteyen anne Melahat Oruç, kızı Fatma’nın kaçtığı adamla evlendiğini duyunca büyük bir yıkım yaşadı. İşte Esra Erol’da programına konuk olan Fatma hakkında bilgiler…

Esra Erol’da Fatma kimdir?

Esra Erol’da programında yer alan Fatma, Melahat Oruç’un kızıdır. Fatma henüz 19 yaşındadır. Zihinsel engelli olduğu bilinen Fatma’nın evlendirildiği iddia edildi.

Esra Erol’da Fatma ve Ahmet Olayı Nedir?

Atv’nin sevilen programı Esra Erol’da, Melahat Oruç’un sesini duyurmaya devam ediyor. Yüzde 45 zihinsel engelli kızı Fatma Kaymaz’ın Ahmet Kaymaz’la olan evliliğini kabul etmeyen anne Oruç, bir kez daha isyanını dile getirdi.

Esra Erol’da Fatma ve Ahmet Olayı Nedir? Fatma Kimdir?

Kuması ve Eşiyle Aynı Evde Yaşadı

Anne Melahat Oruç, yüzde 50 engeli olan kızı Fatma’nın evi terk ederek bir adama kaçtığını söyledi ve Esra Erol’dan yardım istedi. Sesini duyurmak ve kızını bulmak için canlı yayına çıkan anne Melahat Hanım, kızının kaçtığı adamla evlendiğini duyunca büyük bir yıkım yaşadı. Annesiyle yüzleşmek için canlı yayına Ahmet’le birlikte katılan Fatma ise çok mutlu olduğunu ve ailesine dönmek istemediğini söyledi. Fatma’nın kaçtığı evde Ahmet’in dini nikahlı eşi ve 2 çocuğuyla yaşadığı da ortaya çıktı. Tüm bu konuşulanların ardından Ahmet’in 2 çocuğunun annesi Gülşah Hanım canlı yayına çıkarak Ahmet’in kendisini kandırdığını söyledi.

Şiddet Gördüğünü İddia Etti
Ahmet’in kendisine ‘Ben hapse gireceğim. Sen annenin evine dön’ dediğini anlatan Gülşah, daha sonra evlendiklerini öğrendiğini ve düğünden sonra da Ahmet ve Fatma ile birlikte yaşamaya başladığını söyledi. Ahmet’in ve kayınvalidesinin kendisini istemediğini ve evden gitmesi için şiddet uyguladığını iddia eden Gülşah, çocuklarıı da kendisine vermek istemediklerini belirtti.

Fatma’dan Boşanma Çıkışı
Gülşah’ın canlı yayında anlattıkları karşısında daha fazla dayanamayan Fatma ise ‘Ahmet boşanalım sen de Gülşah ile yaşamaya devam et’ çıkışında bulundu.

Esra Erol’da Fatma ve Ahmet Olayı Nedir? Fatma Kimdir?

‘Ahmet Beni Erkeklere Sattı’
Canlı yayında herkesi şaşırtan açıklamalarına devam eden Gülşah ise ‘Ben Ahmet’i sevdikten sonra dövüldüm. Ahmet’in zoruyla hırsızlık yaptım. Ahmet beni erkeklere sattı. Para karşılığı erkeklerle tanıştırdı’ dedi. Gülşah’ın hırsızlık yaparken yakalanarak cezaevine girdiği de ortaya çıktı.

Esra Erol’dan Sert Tepki
Canlı yayında anlatılanlar karşısında sinirlerine hakim olamayan Esra Erol ise Ahmet, Gülşah ve Fatma arasında yaşanan bu olaylara tepki gösterdi. Durum karşısında oldukça öfkelenen Erol, ‘2 çocuk yapmayacaktın. Vereceksin kadın sığınma evine. Vereceksin polise. Sus! Ben böyle bir kadını sokakta buldum diyeceksin, kadın sığınma evine bırakacaksın, koynunuza sokmayacaksınız. Devlet var’ ifadelerini kullandı.

4 BİN LİRA MAAŞI İÇİN EVLENDİ’
Kızı Fatma Kaymaz’ın, Ahmet’in dini nikâhlı eşi ve iki çocuğu ile beraber kaldığını, kızının bu evliliği yürütemeyeceğini, kızının rahatsız olduğunu söyleyen anne, kızını geri istedi. Melahat Oruç, “Durumumuz olmadığı için kızımı Kocaeli’nde bir yurda vermişlerdi. Ben de kızımla kalıyordum.

Ahmet Kaymaz isimli bir adam kızımı Zonguldak’a kaçırıp, resmi nikâh kıydı. Kızımın yüzde 45 engeli var. Bir evlilik yürütecek durumu yok. Kızım 4 bin lira maaş alıyor. Maaşı yüzünden evlendi. Adamın çocuğu var, bir de hanımı var, beraber yaşıyorlar” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.