adplus-dvertising

Esra Erol’da da Kestane Balı Çıkışı Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında sosyal medyanın gündemine oturan bir olay yaşandı. Karısını aldatan adamın canlı yayına bağlanarak "Kestane balının diyarı Zonguldak'tan selamlar" demesi dalga konusu oldu.
Takip et
Esra Erol’da da Kestane Balı Çıkışı Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Esra Erol’a katılan Gülay Pazarlı, eşinin kendisini aldattığını iddia etti. Programda kocası ile yüzleşen kadın, içini döktü. Mikrofonun uzatıldığı adamın ise söze, ‘Öncelikle kestane balının diyarı Zonguldak’tan selamlar’ diyerek girmesi hem karısını hem izleyenleri çileden çıkardı. Kocasına tepki gösteren kadın, ‘Bal sattığı için reklam yapıyor bir de’ dedi. Bu diyalog kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

Esra Erol’da da Kestane Balı Çıkışı Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

Önceki gün yayınlanan programda gamsız kocanın yaptığı ‘kestane balı’ çıkışı sosyal medyada en çok konuşulan konulardan oldu.

Talihsiz kadın ise, ‘Bu reklamı çok sever, bal satıyor ya ondan dolayı reklam yapıyor’ dedi.

İşte sosyal medyada gündem olan olay sonrası gelen tweetler…

Esra Erol’da da Kestane Balı Çıkışı Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu Esra Erol’da da Kestane Balı Çıkışı Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu Esra Erol’da da Kestane Balı Çıkışı Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu Esra Erol’da da Kestane Balı Çıkışı Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.