adplus-dvertising

Esra Erol’da Ceylan kaçtığı Ramazan’ın ablası ve babasıyla kavga etti!

Ceylan ve Ramazan olayı sosyal medyada gündem oldu. Esra Erol’da programında Ceylan ailesinden kaçarak Ramazan ile evlendi. ATV’de yayınlanan programda Ceylan’ın anlattıkları seyircileri şaşırttı. Peki ama Ceylan ve Ramazan kimdir?
Takip et
Esra Erol’da Ceylan kaçtığı Ramazan’ın ablası ve babasıyla kavga etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ceylan kaç yaşında sorusu araştırılıyor. Esra Erol’da programına katılan Ceylan ailesi izin vermediği için Ramazan ile izinsiz evlendi. Ailesinin affetmesini isteyen Ceylan olayı gündem oldu. İşte Ramazan ve Ceylan kimdir? sorusunun cevabı.

Esra Erol’da Ceylan olayı nedir?

Ceylan ailesine rest çekip evden kaçtı. Ramazanla ailesinin izni olmadan evlendi. Ailesinin af etmesini istiyor.

Atv ekranlarının sevilen programı Esra Erol’da Ceylan gündem oldu. Evden kaçıp Ramazan ile bir yaşam kuran ve 3 aylık hamile olan Ceylan, “Bizi ailelerimizle barıştır” diye Esra Erol’dan yardım istedi. Yayınlanan bölümde annesi ile yüzleşen ve ‘Bu yaşta dul kalamam’ diye isyan eden Ceylan, Ramazan’ın ablası ve babasıyla karşı karşıya geldi. Programın ilerleyen dakikalarında ise Azize Hanım, canlı yayına bağlanarak kızına isyan etti.

Ceylan’ın kayınpederiyle arasında meydana gelen münakaşa kavgaya dönüşünde ortalık gene gerildi. Kayınpederinin “bu kaçıncı eşin” sorusu Ceylan’ın oldukça öfkelenmesine neden oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.