Esra Erol’da canlı yayınında eşini arayan kadına kocasının sevgilisinden telefon!

16 yaşındaki görücü usulü evlendirilen ve ikinci bebeğine hamile olan Cemile adlı kadın, eşine ulaşamadığını belirterek Esra Erol’dan yardım istedi. Canlı yayına bağlanan bir kadın ise Cemile’nin aradığı eşiyle beraber olduğunu söyleyince canlı yayında herkes şoke oldu.
Takip et
Esra Erol’da canlı yayınında eşini arayan kadına kocasının sevgilisinden telefon!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Esra Erol’un dün yayınlanan programında enteresan bir olay meydana geldi. Konya’da yaşayan 8 aylık hamile Cemile, 16 yaşında görücü usulü tanıştığı Ahmet Dinçer’le 1 sene beraber yaşadı. 17 yaşında resmi nikahları kıyılan genç çift 2 senenin sonunda problemler yaşamaya başladı. Görücü usulüyle evlendiğini kişi Ahmet Dinçer evde yokken kayınpederi Yüksel ve kayınvalidesi Behime’nin kendisini evden kovduğunu belirten Cemile, eşine ulaşamadığını söyleyerek canlı yayında yardım istedi.

“BENİ AİLEMİN YANINA YOLLAYI

17 yaşında evlendirilen Cemile, ilk hamileliğinde sıkıntılar yaşadığını söyleyerek “Kayınvalideme söylüyorum ama beni anlamıyor. Çocuğumu istemiyor” şeklinde konuştu.

Aile içinde devamlı problemler yaşadığını anlatan Cemile, ailesinin yanına gittikten sonra eşinin kendisini her yerden önlediğini belirtti. Cemile, birkaç gün sonra evine geri döndüğünü söyleyerek şunları ekledi: “Gittim, kayınpederim beni kapıdan içeriye almadı. Eşim bana ‘ben seni istemiyorum neden geldin?'”

Esra Erol’da canlı yayınında eşini arayan kadına kocasının sevgilisinden telefon!

EŞİ İDDİALARI YALANLADI

Cemile’nin günlerdir ulaşamadığı kocası Ahmet ise canlı yayında katılarak “‘Yalova’ya 15- 20 bavul hazırlayıp gideceğim’ şeklinde konuştu bende git dedim. 15- 20 gün durdu beni aramadı. Yalan belirtiyor annem ve babam öyle bir şey söylemedi” ifadelerini kullandı.

Ahmet bey daha sonra Cemile’nin babası ile ağabeyinin kendisini bıçakladığını anlatınca, “Ben ona hiçbir şey yapmadım, boşanma davası açtım” şeklinde konuştu.

Karısını sevmediğini ve boşanmak istediğini belirten Ahmet bey, bu kararında ailesinin de kendisine destek olduğunu ve çocuklarının velayetini de almak istediğini belirtti.

Esra Erol’da canlı yayınında eşini arayan kadına kocasının sevgilisinden telefon!

ESRA EROL İSYAN ETTİ

Kayınvalide Behiye hanım, telefonda gelinini eleştirince Esra Erol’u çileden çıkarttı. Esra Erol daha çok dayanamadı ve “siz 16 yaşında bir kızı gelin etmeden önce sorgulayacaktınız. Ondan bir şey beklemeniz ayıp daha o çocuk o bunu daha önce düşünecektiniz” şeklinde konuştu.

‘BİRLİKTE OLDUK’

Bu yaşananların sonrasında adını vermek istemeyen bir kadın seyirci yayına bağlandı. Telefonla bağlanan kadın Ahmet ile beraber olduğunu belirterek, “3-4 ay beraber olduk. Ben mekanda çalışıyorum Ahmet’le orada tanıştık. Bana nikah kıyacaktı ama kıymadı. Ahmet bana boşandığını belirtti ve beni de aldattı. Ahmet beni annesiyle bile tanıştırdı” şeklinde konuştu.

Eşinin başka bir kadınla beraber olduğunu duyan kadın ise anlaşmalı olarak boşanmak istediğini belirtti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.