adplus-dvertising

Esra Erol’da Ali Osman: Annem Ramazan’a kaçtı babamda Ramazan’ın karısıyla aldattı!

Esra Erol’un programına çıkan Ali Osman, enteresan yaşam hikayesiyle stüdyodakilerin ağzını açık bıraktı. Osman, annesinin Ramazan adlı bir erkekle kaçtığını, babasının da Ramazan’ın nikahlı eşi Nurcan ile kaçtığını belirtti.
Takip et
Esra Erol’da Ali Osman: Annem Ramazan’a kaçtı babamda Ramazan’ın karısıyla aldattı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol‘da programında enteresan bir konu işlenmeye başladı. Programa çıkan 22 yaşındaki Ali Osman, anne ve babasının evden kaçtığını belirterek yardım istedi.

ANNE VE BABASI EVLİ BİR ÇİFTE KAÇTI

Ailesindeki vaziyeti anlatan Osman, “Annem ve babam evli çifte kaçıp, bizi bıraktı” diye herkesi şaşkına çevirdi. Genç adam, annesi Aynur’un bir oyun üstünden tanıştığı Ramazan adlı adama kaçtığını belirtti. Annesinin kaçmasından kısa bir müddet daha enteresan bir olay yaşadığından bahseden Ali Osman, “Babam Harun, annemin kaçtığı Ramazan’ın nikahlı karısı Nurcan’a kaçtı” ifadelerini kullandı.Ali Osman’ın annesi Aynur, Ramazan’a kaçarken 8 yaşındaki kız çocuğunu da götürdü. Ali Osman’ın annesi Aynur, Ramazan’a kaçarken 8 yaşındaki kız çocuğunu da götürdüğünü de sözlerine ekledi.

Esra Erol’da Ali Osman: Annem Ramazan’a kaçtı babamda Ramazan’ın karısıyla aldattı!

DEVLETTEN PARA ALMAK İÇİN NİKAH KIYMADILAR

Ali Osman’ın babası Harun ile annesi Aynur’un resmi nikahlı olmadığı, fakat kaçmadan evvel aynı evde yaşamaya devam ettikleri öğrenildi. Engelli çocukları Mehmet’e ödenen parayı almak için devleti böyle kandırdıkları gün yüzüne çıktı.

YASAK AŞKI İÇİN ENGELLİ ÇOCUĞUNU DIŞARI ATTI

Harun’un, Eskişehir’de birlikte yaşadığı Nurcan’a sadece dini nikah kıydığı öğrenildi. Aynı zamanda Nurcan’ın çocuklarına Harun’un baktığı fakat kendi engelli çocuğu Mehmet’i Nurcan istemediği için cebine 50 TL koyup sokağa gönderdiği belirtildi. Ali Osman, sokakta yaşayan kardeşine devlet yardımıyla bir otelde bakmış fakat devlet bir müddet sonra engelli Mehmet’i bakım evine yerleştirmiş.

Esra Erol’da Ali Osman: Annem Ramazan’a kaçtı babamda Ramazan’ın karısıyla aldattı!

ALİ OSMAN 150 BİN TL’LİK BORÇLA KALDI

Babasının evden giderken tüm eşyaları sattığını belirten Ali Osman, üstüne 150 bin TL borç kaldığını, zor vaziyette olduğu için de nişanlısının baba evinde kalmaya başladığını belirtti.

ANNE, RAMAZAN’A KAÇTIĞINI DOĞRULADI

Hakkındaki iddialardan sonra telefonla yayına bağlanan anne Aynur, Ramazan’a kaçtığını doğrularken Harun’un Eskişehir’de yalnız kaldığını söyledi

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.