Esra Erol olay yerine giderek intihar girişimini engelledi!

BAHÇELİEVLER'de bir elektrik direğine çıkan ve saatlerce orda bekleyip sosyal medyada canlı yayın yapan şahsı, olay yerine gelen Esra Erol ikna etti.

Bahçelievler, Yenibosna Ladin Sokak’ta bulunan bir elektrik direğine çıkan Ömer K. adlı bir şahıs çocuğunun zorla elinde alındığını öne sürerek ortalama 10 saat boyunca bekledi.

Ömer K. aynı zamanda sosyal medya platformu Facebook üstünden canlı yayın yaparak çocuğunun zorla elinde alındığını belirtti. Çevre bulunan vatandaşlar vaziyeti polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik tedbiri alırken sağlık ekipleri ve itfaiye de olası bir yaralanma vaziyetine karşı hazır bekledi.

Esra Erol olay yerine giderek intihar girişimini engelledi!

Esra Erol ikna etti

Yapılan uzun uğraşlar neticesi şahıs ikna olmayınca olay yerine televizyon sunucusu Esra Erol geldi. Esra Erol’un ikna çabalarına netice vererek şahıs çıktığı elektrik direğinden itfaiye yardımıyla indirildi. Esra Erol bir müddet şahısla konuştuktan sonra olay yerinden ayrıldı. Direkten indirilen şahıs ise ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı