Esra Erol bile şokta! Kocasını kardeşim diye tanıttığı adamla aldattı

Afyon’da başlık parası vererek evlendiği kadının kendisi ile aynı odada kalmadığını, kardeşi olarak tanıtıp eve getirdiği adamla beraber uyuduğunu belirten Ercan adlı şahıs Esra Erol’dan yardım istedi. Kendisini “Senden hamileyim” yalanı ile kandıran kadının çocuğunun nüfusta üstünde görünmesine isyan eden adam, karısının ve yanındaki adamın bir şehirlerarası yolculuk esnasında kendisini uyutup kaçtıklarını belirtti.
Takip et
Esra Erol bile şokta! Kocasını kardeşim diye tanıttığı adamla aldattı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dün Esra Erol‘un programına katılan 30 yaşındaki Ercan adlı şahsın hikayesi, izleyenleri şaşkına çevirdi. Yasemin Çöygün ile aracılar vasıtasıyla tanışan adam mağdur olduğunu belirterek canlı yayına geldi.

“KARDEŞİM” DİYE EVE GETİRDİĞİ ADAMLA AYNI ODADA KALDI

Esra Erol’un konuğu olarak stüdyoya gelen Ercan, 2018 senesinde Hamit Horoz vasıtasıyla tanıştırıldığı kadınla 1 gün içerisinde başlık parası verip evlendi. Eşi ile aynı odada 1-2 gün hariç beraber kalmadıklarını söyleyen talihsiz adam, bir müddet sonra Yasemin Çöygün’ün “Kardeşim vuruldu, felç kaldı” deyip eve bir adam getirdiğini belirtti. Öte Yandan karısının kardeşi olarak bildiği şahıs ile aynı odada kaldığını iddia etti.

BAŞKASININ ÇOCUĞUNU DOĞURUP KANDIRDI

Aynı odada bile kalmadığı eşinin “Hamileyim” diye doğurduğu bir çocuğun olduğunu belirten Ercan Bey, nüfustaki bu vaziyetin da düzeltilmesini istediğini Esra Erol’a belirtti. Erol’un “Hiç mi şüphelenmedin?” sorusuna ise “Yeri yurdu belli olduğu için güvendim” şeklinde konuştu.

İLAÇLA UYUTUP KAÇMIŞLAR

Felçli olduğunu bildiği sözde kardeşin esasında sapasağlam olduğunu belirten Ercan, ortalama 40 gün sonra Yasemin’in “Kardeşim Kadir’i ailemin yanına bırakalım” deyip evden ayrıldıklarını aktardı. Esas hikaye ise Hatay’a yola çıktıklarında başladı. Ercan Bey, Yasemin’in yanındaki adam ile beraber çayına uyku ilacı katıp kendisini uyuttuklarını, mola verdikleri Adana’da ise kaçtıklarını belirtti. Ercan, o dakikaları şu şekilde anlattı: “Ben otomobilde uyuyakaldım ve gözümü Hatay’a yarım saat kala açtım. Muavine sorduğumda eşimin ve yanındaki şahsın Adana’da indiklerini öğrendi. O zaman dolandırıldığımı anladım.” şeklinde konuştu.

5 KİŞİYİ DAHA DOLANDIRMIŞ

Daha sonra kadının kuzenlerine ulaşan talihsiz adam, Yasemin’in esasında Antakya’da yaşadığını, onunla birlikte 5 kişiyi daha dolandırdığını öğrendi.

2 ÇOCUK ANNESİYMİŞ

Ardından kendisine ulaşan karısının “Ben seni kandırdım” dediğini belirten Ercan Bey, Yasemin’in her şeyi itiraf ettiğini, iki çocuğun olduğunu söylediğini söyledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.