Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kaya kimdir? Hakan Atalay kaç yaşında?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her salı ATV ekranlarında yayınlanmaktadır. Dizide birbirinden değerli oyuncular yer almaktadır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde İdris’in oğlu olan Kaya merak ediliyor. Peki ama EDHO’nun Kaya’sı Hakan Atalay kimdir, kaç yaşında, nereli?
Takip et
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kaya kimdir? Hakan Atalay kaç yaşında?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV’nin sevilen dizileri arasında yer almaktadır. EDHO’nun oyuncuları merak edilmektedir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kaya karakteri ilgiyle takip edilmektedir. Peki ama Kaya kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kaya kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kaya karakteri Hakan Atalay tarafından canlandırılmaktadır. EDHO Kaya, İdris’in oğludur. Masa üyesi İdris’in oğludur. İdris ona “evladum Kaya” diye hitap eder. Fevri bir yapısı vardır. Çakırbeyliler ile birlikte operasyonlara katılır. Uygunsuz görüntülerinin Avni’nin eline geçmesi sonucu babası İdris zor durumda kalarak masada Alparslan’ın ölümüne oy vermek zorunda kalır. Aynı zamanda Haşmet’in kızı Didem ile evlenmek ister ve babası da bunu destekler. Sonradan Hızır’ın Didem’in Hızır Ali’nin sözlüsü olduğunu söylemesi babasını pişman eder. Ancak Kaya akıllanmaz ve kızı kaçırmaya karar verir.

Hakan Atalay kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Kaya karakterine can veren Hakan Atalay Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Aslen Artvin’lidir ve 1982 yılının Ocak ayında Artvin’de dünyaya gelmiştir.

Köprü, Yengeç Oyunu, Aile Saadeti, Şenlikname, Kardeşim Benim, Fi, Çırak ve Sevdanın Bahçesi gibi bir çok projede rol almıştır. 2018 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan Tehlikeli Karım dizisinde Şahin Ege karakterini canlandırmıştır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.