Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılan Deniz Çakır’ın yeni projesi belli oldu!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Meryem Çakırbeyli karakterine hayat veren ve beğeniyle takip edilen Deniz Çakır’ın yeni dizisi belli oldu. EDHO’dan sonra “Vurgun” yapımıyla izleyici karşısına çıkan Deniz Çakır’ın serüveni kısa sürmüştü. Dizinin final yapmasının ardından uzun süre ekranlardan uzak kalan Deniz Çakır’ın oynayacağı dizi belli oldu. İşte Deniz Çakır’ın başrol olarak oynayacağı dizi..

ATV ekranlarından yayınlanan ve salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 3 sezon boyunca Oktay Kaynarca’yla birlikte baş rol oynayan Deniz Çakır kendi isteğiyle diziden ayrılmıştı. Uzun bir süre başka bir yapımda rol almayan Deniz Çakır izleyici karşısına çıktığı “Vurgun” adlı dizinin yayın hayatı 6 bölüm sürmüştü. Ekranlardan uzak kalan Deniz Çakır’ın hangi yapımla döneceği merak ediliyordu. Deniz Çakır’ın oynamaya hazırlandığı dizinin detayları belli oldu. İşte Deniz Çakır’ın rol alacağı o dizi…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılan Deniz Çakır’ın yeni projesi belli oldu!

ŞAHMERAN İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI

İrfan Şahin’in patronu olduğu 1441 Productions, Şahmeran isimli dizinin çekimleri için kolları sıvadı. Erkan Birgören’in yazdığı dizinin yönetmenliği için ödüllü kadın yönetmen Hilal Saral ile görüşülüyor. Deniz Çakır uzun bir sürenin ardından “Şahmeran “ ile ekranlara dönmeyi planlıyor. Hikaye örgüsü, konusu ile izleyicileri ekrana kilitleyecek dizinin henüz kanalı belli olmadı.

DENİZ ÇAKIR KİMDİR?

Deniz Çakır,31 Aralık 1982 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Aslen Trabzonlu olan oyuncu liseyi liseyi Ankara’da Ayrancı Süper Lisesi’nde okudu. • Deniz Çakır, 31 Aralık 1982 tarihinde Ankara‘da doğdu. Aslen Trabzonlu olan güzel oyuncu, liseyi Ankara’da Ayrancı Süper Lisesi’nde okudu. Yüksek öğrenimini ise Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. Konservatuvar öğrencisi iken Ankara Radyosu‘nda, radyo tiyatrosu yaptı ve radyo reklamı seslendirdi.

2004 yılında okuldan mezun olunca İstanbul‘a taşındı. 2004 yılında Birol Güven yapımı, Hülya Avşar ve Cihan Ünal‘ın baş rollerini paylaştıkları “Kadın İsterse” adlı dizide Deniz Çakır, Alev rolü ile ilk televizyon deneyimini yaşadı.2006 yılında Reşat Nuri Güntekin‘in aynı adlı romanından günümüze uyarlanan ve Halil Ergün, Fahriye Evcen, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Tolga Karel, Gökçe Bahadır, Caner Kurtaran Gibi oyuncuların rol aldığı “Yaprak Dökümü” adlı dizisinin kadrosunda yer alan Deniz Çakır, Ferhunde karakteri hafızalara kazındı.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılan Deniz Çakır’ın yeni projesi belli oldu!

2013 yılı Ocak ayının ilk haftasında “Muhteşem Yüzyıl” dizisine katılarak Şah Sultan karakterine hayat verdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bir mafya adamının eşi olarak izleyici karşısına çıktı. Deniz Çakır son olarak Erkan Petekkaya ile Vurgun adlı dizisinin baş rolünü paylaştı.

Haber Etiketleri

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı