Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yok mu? EDHO neden yok?

ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle seyirci karşısında olması bekleniyordu. Ancak ATV yayın akışında EDHO yeni bölüm yer almadı. Peki, EDHO bugün neden yok?  
Takip et
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yok mu? EDHO neden yok?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Başrolünü Oktay Kaynarca’nın oynadığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, geçen hafta 181. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Dizinin 182. bölümü dizi hayranları tarafından merakla bekleniyordu. Her salı saat 20.00’de ATV’de ekrana gelen dizinin bu hafta yayın akışında yer almaması dikkat çekti. Peki, EDHO bu akşam neden yok?

EDHO BU AKŞAM NEDEN YOK?

6. sezonuyla seyirci karşısına gelen sevilen dizisinin 182. bölümü 9 Şubat akşamı ekrana gelmeyecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yerine Fenerbahçe – Başakşehir Türkiye Kupası çeyrek final mücadelesi canlı olarak yayınlanacak. Dizinin 182. bölümünün önümüzdeki hafta salı akşamı ekrana gelmesi bekleniyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yok mu? EDHO neden yok?

EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ebru’nunnetiyle adeta şok yaşayan Ceylan Çakırbeyli, eşi Hızır Çakırbeyli’nin tüm ikazlarına rağmen Cihan’ı öldürür ve Fuat’ı ortaya çıkarmak için hedefe kendisini koyar. Hızır Çakırbeyli, yeğeni Alpaslan yetmiyormuş gibi şimdi de eşi Ceylan’ın hayatı için endişe etmeye başlar. Hızır Çakırbeyli yeni oyunu sevdiklerinin canını kurtarmak için kurar. Didem’i kaçırma girişiminde başarısız olan Kaya, bedelini canıyla öder. İdris reis oğlu Kaya’yı toprağa vermenin acısını Hızır Çakırbeyli ve Haşmet Façalı’dan çıkarmak ister. Yaman Korkmaz’ın çevirdiği oyuna düşen İdris Reis, eski defterleri açarak memleketten akrabalarını çağırır. Çakırbeyli ailesi tüm çabalarına rağmen yeni bir düşman edinmiştir. Savaşa hazırlanan İdris Reis’e, doğru yolu göstermeye çalışan Tufan Reis ise arada kalır. Ortalığı sakinleştirmek için yaptığı her hamlede başarısız olan Hızır Çakırbeyli de artık yeni bir savaşa hazırdır. Yaman Korkmaz, çevirdiği oyunlarına bir yenisini daha ekleyerek Ceylan Çakırbeyli’nin öldürdüğü Cihan’ın yeğeni Özcan’ı ekler. Özcan’ı Hızır Ali’nin üzerine salan Yaman Korkmaz bir taşla iki kuş vurma niyetindedir. Yaman’ın bu hamlesi Façalılar ve İdris Reis arasındaki savaşı daha da hareketlendirecektir.

Kaynak: Haber Global

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.