Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 146. Bölüm Fragmanı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 146. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Hızır Çakırbeyli ve ailesine savaş açılıyor.

ATV kanalının Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 146. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 146. yeni bölümüyle 5 Kasım 2019 Salı akşamı ATV’de olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi… Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur.Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır. Sevmekten hiç kaçmaz. Sevilmeyi de pek sever.

Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir babadır. Vefakar bir dosttur. Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir. Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır’ı yeraltı dünyasında da yüceltir. Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır. Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür. Bu Çakır’a en büyük olma teklifidir.

HIZIR ÇAKIRBEYLİ’YE SAVAŞ İLAN EDİYORLAR

Yeni bölümde Hızır Çakırbeyli ve ailesine savaş açılıyor. Bu savaş ilanı karşısında Hızır Çakırbeyli ve ailesinin neler yapacağı ise oldukça merak ediliyor. 146. bölümde Hızır Çakırbeyli’nin savaş ilanı karşısında atacağı adımlar fragmanda yer alıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı