Eskişehir’de Kayıp Kadının Esrarengiz Ölümü

Eskişehir’in Tepebaşı İlçesi’nde bir süredir kayıp olan ve aranan İrem Ayrancı’nın (30), çilingir çağrılarak polis kontrolünde girilen evinde ölü bulundu. Ayrancı’nın ölüm sebebi otopsi sonucunda anlaşılacak.

Eskişehir’in Tepebaşı İlçesi’nde bir süredir arkadaşlarının ulaşamadığı ve kayıp olan genç kadın evinde ölü olarak bulundu. Kimliği açıklanan ve Emine Ayrancı’ya ait olduğu öğrenilen ceset ölüm nedeninin tespiti için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna gönderildi.

BİR SÜREDİR KENDİSİNDEN HABER ALINAMIYORDU

Yakınlarının kendisine ulaşamadığı ve bu yüzden durumu polise ihbar ettiği İrem Ayrancı, polis ekiplerini harekete geçirdi. İlk olarak Emine Ayrancı’nın evine gelen polis ekipleri, yanlarında sağlık ekiplerini de bulundurdular. Çilingir ile evin kapısını açtıran polis ekipleri, eve girdiklerinde Emine Ayrancı’nın cansız bedeniyle karşılaştı.

Emine Ayrancı’nın ilk durumunu kontrol eden sağlık ekipleri, genç kadının hayatını uzun süre önce kaybetmiş olduğunu tespit etti. Polis konuyla alakalı inceleme başlatırken, Emine Ayrancı’nın cansız bedeni Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna gönderildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı