Eski sevgilisi tarafından önce dövüp sonra boğulan Pınar Gültekin sosyal medyanın da gündeminde

Muğla'nın Ula ilçesinde 5 gündür kayıp olan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in (27) cansız bedeni Menteşe ilçesinde ormanlık alanda bulundu. Gültekin'in öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan şüphelinin, eski erkek arkadaşı C.M.A. olduğu ve cinayeti itiraf ettiği öğrenildi.

5 gün evvel ortadan kaybolan Pınar Gültekin’in cinayete kurban gittiği ortaya çıktı! Sabah saatlerinde gelen son dakika haberine göre 27 yaşındaki Pınar Gültekin’in eski sevgilisi C.M.A tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Eski sevgilisi, Pınar’ı önce dövüp sonra öldürdüğünü daha sonra da cesedini varile koyup ormanlık alana götürdüğünü itiraf etti. Kan donduran son dakika detaylarının ardından yeni gelişmeler de geliyor. Cani eski sevgilinin Pınar’ı bağ evine götürüp boğduğu ortaya çıktı.

16 Temmuz’da Muğla’nın Akyaka ilçesindeki evinden çıkan Pınar Gültekin’den daha sonra haber alınamadı. Talihsiz kadın üniversite öğrencisiydi, yalnız yaşıyordu. Ailesi İstanbul’da olan Pınar Gültekin’in ablası ile annesi polise haber verdi. Arama çalışmaları beş gün devam etti ve talihsiz kadının cansız bedeni ormanlık alanda bulundu. Cinayete kurban gittiği tespit edilen Pınar Gültekin’in katilinin de eski sevgilisi C.M.A olduğu ortaya çıktı! İşte son dakika haberinin detayları…

Eski sevgilisi tarafından önce dövüp sonra boğulan Pınar Gültekin sosyal medyanın da gündeminde

Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka Mahallesi’nde yaşayan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisat Bölümü son sınıf öğrencisi Pınar Gültekin’den (27) acı haber geldi. 5 gündür haber alınamayan genç kızın cansız bedeni Menteşe ilçesinde ormanlık alanda bulundu.

İddiaya göre C.M.A. olay günü konuşmak için otomobiline aldığı Pınar’ı kendisine ait bağ evine götürdü. Burada çıkan tartışmada C.M.A., Pınar Gültekin’i vahşice boğarak öldürdü, cansız bedenini de ormanlık alana götürüp bıraktı.

NASIL BULUNDU?

Pınar için kurulan özel ekip, çalışmalarını sürdürürken Menteşe ilçesinin kırsal Yerkesik Mahallesi’ndeki ormanlık alanda cansız bir kadın bedeni bulundu.

Bölgeye giden ekiplerin yaptığı incelemede, cansız bedenin kayıp olan Pınar Gültekin’e ait olduğu tespit edildi.

Eski sevgilisi tarafından önce dövüp sonra boğulan Pınar Gültekin sosyal medyanın da gündeminde

NE OLMUŞTU?

Pınar Gültekin 16 Temmuz günü, yalnız yaşadığı Ula ilçesinin Akyaka Mahallesi’ndeki evinden çıktı. Ailesi İstanbul’da yaşayan Pınar’a, ablası Sibel Gültekin telefonla ulaşamayınca paniğe kapıldı.

Sibel Gültekin ile annesi Şefika Gültekin, Muğla’ya gelerek kayıp ihbarında bulundu. Ekipler Pınar’ı bulmak için arama çalışması başlattı. Pınar Gültekin’in en son Akyaka Mezarlığı civarı ile Menteşe ilçe merkezindeki AVM’de görüldüğü saptandı.

Bunun üzerine buralardaki tüm güvenlik kameraları mercek altına alındı. Soruşturmayı sürdüren ekipler, güvenlik kameralarının görüntülerinden Pınar Gültekin’in kaybolmadan önce bir kişi ile alışveriş merkezinde oturduğu, ardından da bu kişiyle birlikte buradan ayrıldığını tespit etti.

SOSYAL MEDYADA PINAR GÜLTEKİN ANILDI KATİLİNE LANET OKUNDU!

Eski sevgilisi tarafından önce dövüp sonra boğulan Pınar Gültekin sosyal medyanın da gündemindeEski sevgilisi tarafından önce dövüp sonra boğulan Pınar Gültekin sosyal medyanın da gündeminde Eski sevgilisi tarafından önce dövüp sonra boğulan Pınar Gültekin sosyal medyanın da gündeminde Eski sevgilisi tarafından önce dövüp sonra boğulan Pınar Gültekin sosyal medyanın da gündeminde Eski sevgilisi tarafından önce dövüp sonra boğulan Pınar Gültekin sosyal medyanın da gündeminde Eski sevgilisi tarafından önce dövüp sonra boğulan Pınar Gültekin sosyal medyanın da gündeminde Eski sevgilisi tarafından önce dövüp sonra boğulan Pınar Gültekin sosyal medyanın da gündeminde Eski sevgilisi tarafından önce dövüp sonra boğulan Pınar Gültekin sosyal medyanın da gündeminde Eski sevgilisi tarafından önce dövüp sonra boğulan Pınar Gültekin sosyal medyanın da gündeminde Eski sevgilisi tarafından önce dövüp sonra boğulan Pınar Gültekin sosyal medyanın da gündeminde Eski sevgilisi tarafından önce dövüp sonra boğulan Pınar Gültekin sosyal medyanın da gündeminde Eski sevgilisi tarafından önce dövüp sonra boğulan Pınar Gültekin sosyal medyanın da gündemindeEski sevgilisi tarafından önce dövüp sonra boğulan Pınar Gültekin sosyal medyanın da gündeminde

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı