adplus-dvertising

Eski Reklam Yüzlerinin Şimdiki Halleri

Hepimizin görünce hatırladığı ve aklımıza kazınan bazı reklamlar mutlaka vardır. On yüz milyon baloncuk, kinder, kfc ve bu reklamlardan birkaçı...
Takip et
Eski Reklam Yüzlerinin Şimdiki Halleri
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yıllar geçmesine rağmen hala hafızamızda kalan bazı reklam filmleri ve oyuncuları var. Bazı yıldızlar hala sanat dünyasında yer almalarına rağmen bazıları tamamen farklı sektörlerde çalışarak hayatlarını devam ettirmeye çalışıyor.

Eski Reklam Yüzlerinin Şimdiki Halleri Gerber-Anna Terner 5 yaşındayken fotoğrafı bir yarışmaya gönderilmiş ve bunun sonucunda Terner, Gerber bebek yemeği şirketinin logosu haline gelmiş. Yıllarca markanın reklam yüzü olan Terner, İngilizce öğretmenliği yapmış ve emekli olunca da fantastik kitaplar yazmaya başlamış.

Eski Reklam Yüzlerinin Şimdiki Halleri Lego-1981 yılında örgülü saçlarıyla Lego için poz veren Rachel Giordano 2014 yılında 37 yaşındayken benzer pozu The Huffington Post için vermiş. Giordano şu an doktor.

Eski Reklam Yüzlerinin Şimdiki Halleri Marlboro sigaralarının 1970’lerde hazırladığı kovboy reklamlarıyla tanınan Eric Lawson (72), sigaraya bağlı kronik obstrüktif akciğer hastalığı yüzünden öldü.

Eski Reklam Yüzlerinin Şimdiki Halleri KFC-KFC’ye gitmiş veya gitmemiş birçok kişinin bu yaşlı adamı görse hala tanıyacağı kesin. Ancak birçok insan, bu logonun aslında gerçek bir insana ait olduğunu bilmiyor. Firmanın kurucusu ve özel tarifi yaratan Albay Sanders.

Eski Reklam Yüzlerinin Şimdiki Halleri Pepsi- 90’ların sonu ve 2000’lerin başında yayınlanan Pepsi’nin reklamındaki kıvırcık saçlı kız şimdi 24 yaşında ve oyunculukla uğraşıyor. Aynı zamanda yetenekli oyuncu Jesse Eisenberg’in kardeşi olan Hallie Eisenberg, Broadway’de de sahne alıyor.

Eski Reklam Yüzlerinin Şimdiki Halleri Fotoğrafın çekildiği 1976 yılında yurt dışından seyahatten döndüğünü dile getiren Tunca, annesinin ajanstan arandığını belirtmesi üzerine bu proje için görüşmeye gittiğini söyledi.İzmirde yaşıyor

Eski Reklam Yüzlerinin Şimdiki Halleri Fruko-5 yaşındayken oynadığı Fruko reklamında, “on yüzbin milyon baloncuk” sloganıyla ünlenen küçük kız, 20 küsür yıl sonra yeniden kamera karşısına geçti, aynı rolü tekrar canlandırdı. Turizm sektöründe çalışmakta

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.