Eski Kartal’ın Aslan Olmasına Çok Az Kaldı!

Rus takımı Lokomotif ile kontratı biten Fernandes’in Galatasaray’a imzası an meselesi. Yıldız oyuncu yıllık 2 milyon Euro’yu kabul ederse formayı giyecek.

Yeni sezon öncesi transfer bombalarını art arda patlatan Galatasaray, Beşiktaş’ın eski yıldızını da kadrosuna katmak üzere. Rus takımı Lokomotif ile sözleşmesi biten Fernandes Aslan oluyor. Sarı kırmızılı yönetimin uzun süredir temas halinde olduğu yıldız oyuncu ile arada kalan küçük pürüzlerin aşılması sonrası resmi imza atılacak.

Bonservisi elinde olduğu için yönetimin transferini bir an önce bitirmek istediği Portekizli oyuncu pazarlığı sıkı tutuyor. Galatasaray’dan ilk olarak yıllık 3 milyon Euro garanti ücret isteyen Fernandes 1 hafta sonra bu rakamı 2,5 milyon Euro’ya düşürmüştü. Ancak Galatasaray son teklifini yaptı ve 2 milyon Euro önerdi. Bu rakama inmesi beklenen Fernandes’in imza atmasına tek engel ise istediği kontrat süresi.

MENAJERİ EV BAKIYOR

Galatasaray, eski Beşiktaşlı yıldız ile 1 yıllık sözleşme imzalamak isterken Fernandes 3 yıllık imzada diretiyor. Bu pürüzün aşılması ile birlikte resmi imzaların atılması bekleniyor. Beşiktaş’ta oldukça verimli 3 sezon geçiren Fernandes ardından Rusya’nın yolunu tutmuş, Lokomotif ve Portekiz Milli Takımı ile gösterdiği performansla büyük beğeni kazanmıştı. Türkiye’yi çok sevdiğini söyleyen futbolcu için menajerinin İstanbul’da ev baktığı da sızan bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı