adplus-dvertising

Eski İstanbul Milletvekili Mehmet Ali Pulcu AK Parti’den İstifa Etti

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun AK Parti'den istifa etmesinin ardından istifa haberleri de gelmeye devam ediyor. Son olarak AK Parti 26. Dönem İstanbul Milletvekili Mehmet Ali Pulcu da partiden istifa ettiğini duyurdu.
Takip et
Eski İstanbul Milletvekili Mehmet Ali Pulcu AK Parti’den İstifa Etti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun üç eski milletvekili ile beraber istifa etmesinin ardından AK Parti’den istifa haberleri gelmeye devam ediyor.

Sosyal medya sayfasından ‘siyasi parti üyeliğiniz sonlandırılmıştır’ belgesi yayınlayan isimlerden 26. Dönem İstanbul Milletvekili Mehmet Ali Pulcu , “Kamuoyunun dikkatine” notu düşerek AK Parti istifasını duyurdu. Mehmet Ali Pulcu, paylaşımında e-devlet üstünden AK Parti ile üyelik ilişkisini sonlandırdığı ekran görüntüsünü yayınladı.

Eski İstanbul Milletvekili Mehmet Ali Pulcu AK Parti’den İstifa Etti

5 ESKİ MİLLETVEKİLİ AK PARTİ’DEN İSTİFA ETTİ

AK Parti’nin ihraç talebiyle disipline göndermesinin ardından Ahmet Davutoğlu ile beraber Selçuk Özdağ, Ayhan Sefer Üstün ve Abdullah Başçı istifa etti. Bu dört istifanın ardından eski vekiller de Davutoğlu’na destek olarak ayrıldı. Feramuz Üstün (Gümüşhane), İbrahim Turhan (İzmir), Cemalettin Kani Torun (Bursa), Ömer Ünal (Konya) ve Cesim Gökçe (Ağrı) istifa ettiklerini duyurdular.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.