Eski Galatasaraylı Johan Elmander Florya’da

Bir dönem Galatasaray formasıyla en çok sevilen isimlerden biri olan Johan Elmander, Florya Metin Oktay Tesisleri’ni ziyaret etti.

Bir dönem Galatasaray formasıyla en çok sevilen isimlerden biri olan Johan Elmander, Florya Metin Oktay Tesisleri’ni ziyaret etti. Galatasaray taraftarının çok sevdiği eski futbolcu Johan Elmander Florya Metin Oktay Tesisleri’ne gelerek eski takım arkadaşlarını ziyaret etti. Johan Elmander, 2011-2012 ve 2012-2013 yıllarında Galatasaray formasını giydi. Attığı golleri ve savaşçı tavırları ile Galatasaray taraftarının sevgilisi konumuna gelen Elmander, Galatasaray’da 2 şampiyonluk yaşadı. Milan Baroş ve Necati Ateş ile birlikte Johan Elmander 2 sene üst düzey performans gösterdi. Elmander, Süper Lig’de çıktığı 46 karşılaşmada 16 gol 8 assit yaptı.

ELMANDER HASRET GİDERDİ

Bir dönem Galatasaray formasıyla en çok sevilen isimlerden biri olan Johan Elmander, Florya Metin Oktay Tesisleri’ni ziyaret etti. Elmander, eski takım arkadaşları ve Fatih Terim ile hasret giderdi.

Eski Galatasaraylı Johan Elmander Florya’da Eski Galatasaraylı Johan Elmander Florya’da Eski Galatasaraylı Johan Elmander Florya’da Eski Galatasaraylı Johan Elmander Florya’da

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı