adplus-dvertising

Eski Fenerbahçeli Fenandao’dan Flaş İtiraf!

Bursaspor'da geçirdiği başarılı sezonun ardından gol kralı olarak Fenerbahçe'nin yolunu tutan Fernandao Arabistan günlerine dair açıklamalarda bulundu!
Takip et
Eski Fenerbahçeli Fenandao’dan Flaş İtiraf!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Süper Lig’de Bursaspor’da gol kralı olarak Fenerbahçe’ye transfer olan ve kendisinden bekleneni veremese de başarılı sezonlar geçiren Brezilyalı Fernandao’dan kaybettikleri bebekleri ve Suudi Arabistan’da geçirdikleri günlere dair açıklamalar geldi. Yaşadığı zor günleri Globo’ya anlatan Fernandao, ‘Kariyerimin ve hayatımın en kötü yıllarıydı. Suudi Arabistan, tamamen kapalı, dine göre yaşayan bir ülke. Ailem, sokakta rahat bir şekilde yürüyemiyordu bile. Arabistan’ın kültürüne ve adetlerine alışamadık. Bu da benim performansımı etkiledi. Bir gün eve geldiğimde eşimi ağlarken buldum. Brezilya’ya dönmek istiyorum diye ağlıyordu. Bu sırada eşim Daiana hamile kaldı.” diye konuştu.

HAYATIMIZIN EN BÜYÜK ŞOKUYDU

Yaşadığı zor günleri Globo’ya anlatan Fernandao, “Maalesef bebeğimizin kalbi daha annesinin içindeyken durdu. Hayatımızın en büyük şokuydu. Her şey bizim için bitmişti. Psikolojim yıkılmıştı. Artık Suudi Arabistan’da kalmamız imkansızdı. Daiana, Brezilya’ya gidip ailesi ve arkadaşlarına yakın olmak istedi.” ifadelerini kullandı. Fernandao ayrıca, “Depresyona girmiştim, hiç güçlü hissedemiyordum. Küçücük bebeğinizi gömmek ne kadar zor bir şey… Bakamadım bile. Gözlerimi kapadım ve açmak istemedim. Dışarıda bir bebek görünce ağlamaya başlıyordum. Bu durumdan tabii ki en çok Daiana etkilendi. 9 ay boyunca bebeği karnında taşıyor ve bir anda kaybediyor. Ellerimizin arasına bebeğimizi alamamak bizim için çok acı vericiydi. Bu depresyon bizi mahvetmişti.”  dedi.

BAHIA’YA DÖNMEK MOTİVE ETTİ

Fernandao eski kulübü Bahia’ya dönmenin kendisini motive ettiğini söyledi. Fernandao, “Beni tekrar motive eden şey ise Bahia’ya dönmek oldu. Her şeyini bildiğim bir yer. Zaten her zaman Bahia’ya dönmek istediğimi söylüyordum. Ama dönmemin asıl nedeni ailemin rahat hissetmesiydi. Hatta transferde ilk teması ben kurdum ve gelmek istiyorum dedim. Ardından transferim tamamlandı..”

YENİ ÇOCUĞUMUZU DÖRT GÖZLE BEKLİYORUZ

Bebek beklediklerini söyleyen Fernandao, “Şimdi Brezilya’dayız. Daiana ise tekrar hamile. Hep beraber Levi’yi bekliyoruz. 11 yaşındaki David ve 5 yaşındaki Daniel’in yanına gelmesini dört gözle bekliyoruz.” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.