Eski Eşini Pompalı Tüfekle Öldürdü

Adana’nın Ceyhan ilçesinde Şahin Özbilen Mahallesi, Fevzi Çakmak Bulvarı’ndaki bir evde meydana gelen olayda, Nuh Gürel eski eşi Lütfiye Yüksel’i pompalı tüfekle vurarak öldürdü.

3 çocukları olan Nuh Gürel, Lütfiye Yüksel çifti 6 ay önce boşanarak ayrılmışlardı. Ceyhan ilçesine bağlı Şahin Özbilen Mahallesi, Fevzi Çakmak Bulvarı’nda meydana gelen olayda Nuh Gürel, eski eşi Lütfiye Yüksel’i pompalı tüfekle öldürdü.

İddialara göre Lütfiye Yüksel, eski eşi Nuh Gürel’in evine geldi. Yüksel, Nuh Gürel’i tehdit ederek para isteyince ikili arasında tartışma başladı. Tartışma kısa süre içerisinde büyüdü ve kavgaya dönüştü. Bunun üzerine Gürel pompalı tüfeğiyle Lütfiye Yüksel’i vurdu. Silah sesini duyan komşuların polise haber vermesi üzerine olay yerine 112 Acil Servis ve polis ekipleri geldi. Yaralı Yüksel Ceyhan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

“KENDİMİ KAYBETTİM”

Olayın ardından gözaltına alınan Nuh Gürel emniyetteki ifadesinde, “6 ay önce eşimden ayrıldım. Benden durmadan para istiyordu. Param oldukça vermeye çalışıyordum, olmadığı zaman da yok diyordum. Sürekli bağırıyor, çağırıyor ve para istiyordu. Evimde oturduğum esnada beni arayıp “Acil 500 lira lazım” dedi. Ben de “Yok” dedim ve 1 saat sonra kapıma dayandı. “Bana para vereceksin yoksa seni vurdururum, öldürtürüm” dedi. Ben de kendimi kaybettim ve onu vurdum” sözlerini söylediği öğrenildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı