Eski Eş Chloe’dan Serdar Ortaç’a Villa Talebi!

Serdar Ortaç'ın geçtiğimiz günlerde boşandığı eşi Chloe Loughnan, boşanmanın ardından Ortaç'tan 20 milyon TL'lik villanın yarısını istedi.
Eski Eş Chloe’dan Serdar Ortaç’a Villa Talebi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Serdar Ortaç 5 yıllık evliliğin ardından, hızlı bir kararla geçtiğimiz günlerde İrlandalı eşi Chloe Loughnan ile ayrılmıştı. Boşanmanın ardından Ortaç’ın Chloe’ya ne kadar nafaka vereceği merak konusu olurken, ünlü sanatçının eşini mağdur etmemek için 1 ev ve 1 araba verdiği iddia edilmişti.

Eski Eş Chloe’dan Serdar Ortaç’a Villa Talebi!

VİLLANIN YARISINI İSTEDİ

Ortaç’ın geçtiğimiz Perşembe günü ayrıldığı Chloe Ortaç’ın, Emirgan’da oturdukları 20 milyon TL’lik villanın yarısını istediği 2.Sayfa tarafından iddia edildi. Ortaç ise bu teklifi kabul etmeyip, bir milyon TL tazminat ödeyip bir de otomobil verdi. Ayrıca eski eşinin düzenini kurup yeni bir eve taşınana kadar yanında kalmasına izin verdi.

ÜLKESİNE DÖNMEYECEK

Eski eş Chloe Loughnan ise, ülkesi İrlanda’ya geri dönmeme kararı aldı. Türkiye’ye yaşamaya başlayan Chloe’nun, Ortaç ile evliliği sırasında sürekli olarak İrlanda’da kalmamasından dolayı evliliğin sarsıldığı söylentiler arasındaydı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.