Eski Beşiktaşlı Futbolcu Paris’te Evlendi

Eski Beşiktaşlı futbolculardan Ahmet Dursun, uzun süredir birlikte olduğu Asena Demirbağ ile evlendi. Dursun ve Demirbağ çifti Paris'teki evlilik töreninin ardından sosyal medya hesaplarında bol bol fotoğraf paylaştılar.

Eski Beşiktaşlı Futbolcu Paris’te Evlendi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Beşiktaş’ın eski futbolcularından Ahmet Dursun, Asena Demirbağ ile Paris’te gerçekleşen bir törenle evlendi. Uzun yıllar Beşiktaş’a hizmet hizmet eden, Ahmet Dursun Beşiktaş’la birlikte birçok başarıya imza atmış ve Beşiktaş’ın unutulmaz futbolcularından olmuştu.

BİRBİRLERİNE ÇOK AŞIKLAR

Evlilik töreninin ardından Paris’ten gelinlik ve damatlıklarıyla pozlar veren ve bu fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşan çiçeği burnunda çifte bir çok beğeni geldi.

Eski Beşiktaşlı Futbolcu Paris’te Evlendi

Asena Demirbağ-Ahmet Dursun

Ahmet dursun paylaştığı fotoğrafın altına, ”Bir ömür boyu beraber olmak için evet.” notunu düşerken eşi Asena Demirbağ, ”Seninle birlikte yaşayacağım daha birçok güzel anıya evet diyorum.” notuyla paylaştı.

Tatil için gittiği Paris’te sessiz sedasız dünya evine giren Ahmet Dursun herkesi şaşırttı. Instagram’dan evlendiğini duyuran ve evlilik fotoğrafını paylaşan Dursun, hayranlarını şaşırttı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.