Eşiyle Tartışırken İki Aracın Aracın Arasında Sıkışıp Öldü

Afyonkarahisar’da boşanacağı öğrenilen bir çift arasında sokak ortasında kavga çıktı. Kavganın sonucunda öfkeli koca araç içinde bulunan eşini saçından tutarak zarar vermek istedi. Bu esnada arkadan gelen başka araç ile eşinin aracı arasına sıkışan Tuncay D. olay yerinde yaşamını yitirdi.

Afyonkarahisar’da boşanacağı eşi ile karşılaşan Tuncay D.(45) ve Nazife D. arasında kavga çıktı. Eşinin saldırısına uğrayan Nazife D. arabasına binerek uzaklaşmak istedi fakat Tuncay D. bu sırada hareket halindeki araçtaki kadının saçını tutarak engellemek istedi.

Tuncay D. hareket eden araçla birlikte sürüklenmeye başladı. Sürüklenen adam bu sırada arkadan gelen başka bir araç ile eşi Nazife D.’nin aracının arasına sıkıştı.

2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Kazanın ardından Tuncay D. kanlar içerisinde  yere yığıldı. Diğer araç sürücüsü K.K.’nın da yara aldığı kazada vatandaşlar durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler Tuncay D.’nin yaşamını yitirdiğini saptadı.

Yaralanan K.K. ise tedavi için Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Olayın ardından Tuncay D.’nin cesedi morga kaldırılırken Nazife D. ve diğer araç sürücüsü gözaltına alındı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı